Незвичайний годинник Diamantini Domeniconi

Головне призначення годинника - показувати час, але кинувши погляд на незвичайний годинник компанії Diamantini Domeniconi, зупиняєшся і забуваєш про час. Заради справедливості треба сказати, що і не завжди зрозуміло, яку годину показують стрілки того чи іншого годинника, так як дизайн деяких дуже оригінальний.

Італійська компанія Diamantini Domeniconi ось уже понад 40 років виробляє справжні шедеври та витвори мистецтва у формі настінного та настільного годинника. Серед десятка різноманітних годинників є як порівняно традиційний годинник, так і абсолютно неймовірні моделі. Родзинкою цілого ряду годин є маленька зозуля! Кварцовий часовий механізм відомий своєю точністю ходу та довговічністю.

Унікальний та неповторний дизайн, тонкий смак та бездоганний стиль, мінімалізм та розкіш – милуйтеся годинами у галереї:

годинник Diamantini Domeniconi годинник Diamantini Domeniconi clocks-diamantini-12 clocks-diamantini-05 clocks-diamantini-03 clocks-diamantini-04 clocks-diamantini-06 clocks-diamantini-07 clocks-diamantini-10 clocks-diamantini-01 clocks-diamantini-11 clocks-diamantini-13 clocks-diamantini-14 clocks-diamantini-15 clocks-diamantini-20 clocks-diamantini-21 clocks-diamantini-22 clocks-diamantini-23

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *