Оригінальна скатертина з малюнком, що проявляється

Серед портфоліо промислового дизайнера з Норвегії Крістін Бьяадаль (Kristine Bjaadal) є оригінальна скатертина на стіл Underfull, на якій пролиті напої перетворюються на кольоровий малюнок. На перший погляд, скатертина виглядає цілком традиційно, білий льон з легким витканим візерунком, але в цій традиційності прихований чудовий секрет: ледь помітний малюнок проявляється при намоканні.

біла оригінальна скатертина

Рано чи пізно хтось обов'язково проллє напій за столом. Зазвичай ця людина почувається незграбною і збентеженою, але з такою оригінальною скатертиною почуття будуть більш позитивними! Повсякденна негативна ситуація стане позитивним мистецьким досвідом. Скатертина вбере рідину і забарвиться яскравим орнаментом.

оригінальна скатертина Underfull

Деякі плями, наприклад, від червоного вина або ягідного морсу, дуже важко відпрати, якщо відразу не вжити заходів. Потім можуть залишитись плями невизначеного кольору після прання. Навіть якщо так і сталося – не біда! Плями, що залишилися, утворюють чіткий візерунок, начебто так і задумано. Якщо з часом вся скатертина покриється плямами, які неможливо випрати, виявиться блідий малюнок по всій поверхні полотна.

скатертина з малюнком, що проявляється

Концепція дизайну оригінальної скатертини дозволяє вигадати велику колекцію зразків. Різні малюнки розкажуть різні історії. У цьому прототипі метелики пурхають над квітковим візерунком тканини, після їхнього прояву створюється багатошарове зображення.

незвичайна скатертина Underfull оригінальна скатертина з малюнком, що проявляється оригінальна скатертина з малюнком скатертина з малюнком Underfull

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Оригинальная скатерть с проявляющимся рисунком”

  1. Станислав Чеблатов

     Просто шикарно! Проблему плям вирішено! Скільки коштує така скатертина цікаво.

    1. YuPo

      наскільки мені відомо, ця скатертина — прототип. Ще не запущена в масове виробництво, тому і за вартістю щось сказати складно)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *