Підвісний вертикальний сад із ринви

Ще одна проста, але ефектна ідея організації підвісного саду-городку та вертикального озеленення своїми руками як невеликих просторів у міській квартирі (балкони, вікна), так і місцевості на дачі та в саду. 

Думаю, що і без детальних інструкцій вам уже зрозуміло, як і з чого зроблена ця конструкція. Всі матеріали, що використовуються для створення підвісних контейнерів, можна купити в господарських та будівельних магазинах, а головним компонентом є секції ринв.

Також знадобляться закінчення для жолобів, міцний сталевий трос, гачки, сталеві прути та затискачі. І не забудьте про ґрунт та рослини, які ви збираєтеся висадити в нові підвісні горщики-контейнери!

Для початку в кожній секції жолоба слід просвердлити дірочки більші для дренажу і трохи менше (діаметром як сталевий трос, що використовується) для кріплення системи.

Крізь невеликі отвори по обидва боки пропускаємо сталевий трос і знизу жолоба закріплюємо затискачем і з напівкруглим підтримуючим сталевим прутом.

Вбийте гачки в місце кріплення системи на такій відстані один від одного як і тросики в жолобах. Тоді підвісний сад висітиме рівно і без перекосів.

Ну от і все! Тепер посадкові роботи. Не забудьте на дно ринви насипати керамзит або камінчики для кращого дренажу.

Фотографії: ahahomeandgarden

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *