Незвичайний світильник - нічник з пісочним годинником

Дизайнер Ванесса Хордіс (Vanessa Hordies) створила цей оригінальний світильник - нічник, який працює за принципом пісочного годинника, поступово засипаючи світло піском. Названий Night Night, прототип має дерев'яну основу з електричною начинкою та скляний корпус у вигляді пісочного годинника, що містить джерело світла та пісок.

Night Night – чарівна настільна лампа, що супроводжує людей у світ сновидінь. Дослідження показали, що в середньому людині потрібно 10-20 хвилин для того, щоб заснути. Тому цей нічник має спеціальний таймер, розрахований на 15 хвилин. Коли ви включаєте пісочний годинник, одночасно включається і таймер. Це дозволяє економити електроенергію, світильник проводить вас у сон і вимкнеться.

Але, звісно, найцікавіше — це взаємодія піску та світла. Як і в справжньому пісочному годиннику, коли ви перевертаєте нічник, пісок починає сипатися з верхньої судини в нижню, поступово засинаючи джерело світла. Лампа поступово тьмяніє, занурюючи кімнату в напівтемряву. А через 15 хвилин лампочка повністю тоне в піску і вимикається.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *