Проста картина своїми руками Берези

Сьогодні пропонуємо намалювати цікаву картину. Не турбуйтеся, жодних спеціальних художніх навичок малювання не потрібне! За допомогою нашого покрокового майстер-класу все вийде легко та швидко! Картина своїми руками Береза прикрасить вашу вітальню, спальню чи офіс!

картина своїми руками берези

Зміст:

  1. Матеріали для роботи
  2. Покроковий майстер-клас

Матеріали для роботи:

  • полотно;
  • малярський скотч різної ширини;
  • акрилова фарба (використані світло-блакитний та чорний колір);
  • губка (пензель);
  • стара кредитка чи будь-яка пластикова картка;
  • за бажанням - золотиста фарба (контур) або поталь фольга.

матеріали для картини своїми руками Берези

Картина своїми руками Берези: покроковий майстер-клас

>>> Крок 1. Розмітте полотно малярським скотчем. Смуги малярського скотчу будуть стовбурами берізок. Потовще дерева можна зробити з двох смуг малярної стрічки, що перекривають один одного. Для більшої реалістичності картини, зробіть те щоб дерева перетиналися. Переконайтеся, що краї скотчу дуже добре приклеїлися до полотна. Це запобіжить затіканню фарби.

картина своїми руками Берези крок 1

>>> Крок 2. Змішайте білу та блакитну фарбу до світло-блакитного відтінку та пофарбуйте за допомогою губки, валика або широкого пензля фон. В даному випадку фон зроблений однотонним, але дуже красиво пофарбуватиме полотно в техніці омбре. Після повного висихання акуратної фарби зніміть малярну стрічку.

картина своїми руками крок 2 картина своїми руками Берізки крок 2

>>> Крок 3. А тепер найцікавіше! Малюватимемо берізки. Отже, головний секрет усього процесу використання пластикової картки! Перш ніж малювати на полотні, потренуйтеся на чернетці. Візьміть чорну фарбу та капніть на палітру (картон, паперову тарілку). Опустіть довгий край картки у фарбу. Потім покладіть край карти на папір перпендикулярно робочій поверхні, а потім злегка натисніть на карту і проведіть її вздовж паперу. Попрактикуйтеся, доки результат вас не задовольнить. Коли ви відчуєте, що стали справжнім професіоналом із малювання березових стволів, переходьте на полотно. Використовуйте ту ж техніку, починаючи від краю білих смуг, які ми залишили для стовбурів берез.

картина своїми руками берези крок 4 малюємо берези за допомогою пластикової картки

Там, де два дерева перекривають одне одного, спочатку намалюйте заднє дерево, залишивши малярну стрічку переднього дерева. А потім зніміть її та змалюйте смуги берези переднього дерева.

малюємо березу своїми руками

Незабаром у вас буде цілий березовий гай!

картина березовий гай своїми руками

>>> Крок 4. Щоб трохи пожвавити картину і надати їй нотку романтичності, на одній із беріз можна зробити ініціали в серці. Простим олівцем намітте ескіз. Потім використовуйте золотий контур або золотисту фольгу.

картина берези своїми руками крок 4 картина берези своїми руками золотисті букви

Готово! Картина своїми руками Берези чудово впишеться у сучасний інтер'єр будинку!

картина своїми руками березовий гай

Майстер-клас взято у persialou.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *