Настінна вішалка з дошки своїми руками

Привіт друзі! Осінь у самому розпалі, діти ходять до школи та на тренування, тому розкидані по всій квартирі речі та рюкзаки у багатьох сім'ях – норма життя. Ми пропонуємо вам зробити дуже просту, але дуже стильну вішалку для рюкзаків та спортивний одяг спеціально для хлопчаків та дівчаток. Вішалку можна прикріпити до стіни біля робочого столу чи шафи в дитячій кімнаті, а також традиційно у передпокої чи коридорі.

Настінна вішалка з дошки своїми руками

Зміст:

  1. Матеріали та інструменти
  2. Настінна вішалка з дошки своїми руками: хід роботи

Матеріали та інструменти:

  • дерев'яна дошка (бажано з добре видимою текстурою дерева)
  • фарба (у даному випадку використана біла акрилова)
  • малярна стрічка (ширина - на ваш розсуд)
  • пензлик
  • гачки для вішалки

Настінна вішалка з дошки своїми руками: хід роботи

Крок 1. Наклейте на дошку малярну стрічку у різних напрямках та під різними кутами. Не потрібно розмічати і точно планувати результат, нехай вийдуть довільні геометричні фігури. Малярна стрічка легко відклеюється, тому експериментуйте, доки ви не будете задоволені зовнішнім виглядом! Переконайтеся, що краї стрічки добре прилягають до поверхні дошки, щоб фарба не затекла.

настінна вішалка своїми руками з дошки

Крок 2 Покрийте дошку разом із малярною стрічкою двома шарами білої фарби. Можна вибрати інший колір або пофарбувати дошку в техніці омбре - вибір за вами! Перед тим, як наносити другий шар фарби, зачекайте, доки висохне перший.

фарбуємо дошку

Крок 3 Як тільки ви закінчите наносити останній шар фарби, почекайте трохи і обережно відокремте малярну стрічку, оголюючи текстуру дерева. Рекомендують знімати малярський скотч, поки фарба ще трохи волога. Так менше шансів відірвати стрічку разом із шаром фарби.

знімаємо малярський скотч

Крок 4. Після того, як фарба повністю висохне, настав час прикрутити гачки. Ви можете використовувати будь-який гачок, вішалку або ручку, які вам сподобаються. Просто розмістіть їх по всій дошці.

вішалка для рюкзаків та одягу своїми руками

Ваша нова настінна вішалка з дошки своїми руками для рюкзаків та одягу готова! Контраст яскравої білої фарби та текстури темного дерева виглядає дуже стильно, а прості чорні металеві гачки не відволікають від візерунка.

готова настінна вішалка своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Настенная вешалка из доски своими руками”

  1. Инна

    прикольно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *