Фліпбук своїми руками: робимо смішні обличчя

"Мамо, мені нудно!" Чи часто чуєте таке від своїх дітей? Не поспішайте відразу вручати планшет. Пропонуємо цікаву розвагу, яка точно займе малечу хоч ненадовго! Навіть дорослі отримають задоволення від цього творчого процесу. Пропонуємо зробити фліпбук своїми руками зі смішними мордочками. Чудова ідея для творчості усією сім'єю зимовими вечорами.

Що таке фліпбук? Це маленька книжка, що складається з набору картинок, які при перегортанні створюють певну ілюзію чи нове зображення. У нашому випадку кожна сторінка фліпбука розрізана на три частини, таким чином виходить конструктор обличчя. Дитина сама створюватиме нові смішні мордочки з різними емоціями. Крім розваги, така книжечка корисна для малюків, особливо молодшого дошкільного віку.

фліпбук своїми руками

Зміст:

 1. Матеріали та інструменти
 2. Фліпбук своїми руками: хід роботи

Матеріали та інструменти:

 • білий щільний папір
 • картон
 • три металеві книжкові кільця
 • дірокол
 • фломастери, олівці, маркери
 • ножиці
 • за бажанням — наклейки із зображенням очей, іграшкові окуляри, вуса та бороди з ниток чи вати тощо.

Фліпбук своїми руками: хід роботи

=>>> Крок 1.  Наріжте листи паперу. Розмір може бути будь-яким. Наприклад, розріжте лист А4 навпіл, а потім обидві ці частини ще навпіл. Щоб прискорити процес, можна розрізати відразу кілька складених аркушів. Кількість листочків залишається на ваш розсуд. Потім виріжте 2 шматки картону для обкладинки книжки.

=>>> Крок 2. Пробийте діроколом отвір з одного боку кожного листочка паперу (знову ж таки, пробивайте дірки відразу на декількох аркушах, скільки витримає ваш дірокол). Абсолютно необов'язково, щоб отвори на кожному листку було в тому самому місці. Плюс-мінус півсантиметра допускаються. У картонній обкладинці потрібно буде пробити три отвори. Прикріпіть усі паперові частини до картонної обкладинки за допомогою металевих книжкових кілець. Ось так:

дитячий фліпбук своїми руками з обличчями

=>>> Крок 3.  А тепер починається найцікавіша частина! Олівцями, фломастерами та маркерами малюємо риси обличчя! У верхній частині малюємо очі, у середній частині – носи, а в нижній – роти. Не забувайте додавати такі деталі як вії, брови, зуби, язик, вуса і т.дю Можна використовувати наклейки зі скрапбукінгу.

фліпбук своїми руками з обличчями

Готово! Найнеймовірніші та смішні вирази обличчя повеселять і дітей, і дорослих! Під такий саморобний фліпбук і нагодувати малюка, що вередує, буде дуже просто.

Джерело: Prikorm.org

смішний дитячий фліпбук своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Флипбук своими руками: делаем смешные лица”

 1. radostvdar

  Чудова ідея для занять із дітьми. І весело, і спільна творчість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *