Ширма із труб своїми руками

Ширма – дуже простий та доступний спосіб зонувати простір. Крім функції поділу приміщення, ширми певних конструкцій можуть бути дзеркалом, системою зберігання речей, виставковою площею для картин і фотографій, а також можуть стати візуальним центром приміщення. Сьогодні на прикладі дизайнерського дільника простору Casa Ideal від Sunindusa пропонуємо подивитися, як зробити ширму із труб своїми руками.

ширма з труб своїми руками

Щоб вийшла така ширма з труб своїми руками, вам потрібні:

  • шість метрів або більше труб ПВХ, бажано різного діаметра (3-4 види);
  • пила по металу;
  • клей, що підходить для склеювання поверхонь ПВХ.

Якщо Ви матимете можливість нарізати труби на верстаті в будівельному супермаркеті при покупці — обов'язково скористайтеся нею. Продумайте наперед ширину вашої ширми, але мінімум 5 см. В іншому випадку, труби доведеться пиляти самостійно. Для цього відміряйте та позначте на трубі кожні 5 см (або більше). Зафіксуйте трубу в лещатах і пилкою по металу наріжте шматки. Коли ви нарізали всі шматочки, потрібно зробити краї рівними і гладкими. Для цієї мети чудово підійде праска. Нагрійте його до максимальної температури та через пекарський папір пропрасуйте зрізи труб. Після кожного підходу відклеюйте папір від зрізів, інакше це буде складно зробити.

ширма з труб своїми руками

Приступайте до склеювання кілець, що вийшли. Спочатку розкладіть труби на підлозі так, як Ви бажаєте бачити готову ширму. Якщо ви використовуєте кільця різного діаметра, викладіть композицію великими кільцями, а простір між ними заповніть дрібними. Візерунок ширми може бути симетричним або кільця можна розташовувати у випадковому порядку. При цьому продумайте краї ширми. Якщо передбачається, що ширма із труб прилягатиме до стіни — робіть край рівним. В іншому випадку край може мати вигнуту форму.

ширма з труб своїми руками

Після того, як Ви визначилися з дизайном ширми, починайте склеювати обручки між собою. Для цього акуратно промажте клеєм або рідкими цвяхами місця зіткнення кілець. Не перестарайтеся, надлишок відразу видаляйте ганчірочкою. Після висихання клею ширму можна пофарбувати у будь-який колір спрей-фарбою. Якщо ж ви хочете, щоб кільця були різнокольоровими, пофарбуйте їх перед склеюванням. Готова ширма з труб може кріпитися до стіни або бути абсолютно мобільною, на підставці з коліщатками. У кільцях можна зберігати пляшки, згорнуті журнали та газети, речі.

ширма з труб своїми руками

Контактний гриль - це апарат, на якому можна швидко підігріти або підсмажити продукти з усіх боків. Ця особливість притискного гриля дозволяє використовувати його в ресторанах швидкого харчування, особливо, коли є великий потік клієнтів. На грилі можна розігріти бутерброди та тости, запекти м'ясо або рибу за короткий проміжок часу. Широкий вибір грилів для професійного використання на http://technofood.com.ua/shop/category/teplovoe-oborudovanie/kontaktnye-grili-i-tostery-1

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 3 про “Ширма из труб своими руками”

  1. Programat

    Від пилу протирати запариш кожну трубку, але красиво.

    1. Favor

      Зробити знімний варіант та мити під душем

  2. Светлана

    Мені дуже не вистачало поради дизайнера дякую. Скористаюся обов'язково.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *