Компактні меблі для офісу «Все в одному»

Варіанти вирішення проблеми обмеженого житлового чи робочого простору пропонують багато дизайнерів меблів. В умовах малогабаритної квартири або невеликого офісу складно розмістити повноцінний набір меблів, при цьому не захаращуючи і так невелику площу приміщення. Промисловий дизайнер Тім Вінке (Tim Vinke) спроектував спеціальні компактні меблі, які сміливо можна назвати мобільним офісом.

Уявимо, що йдеться про шарашкіну контору або про серйозну компанію, які через обставини змушені тулитися в малогабаритній кімнаті, де кожен метр на рахунку. Або специфіка діяльності фірми пов'язана з постійними переміщеннями, презентаціями і зборами в різних місцях. Тоді такі компактні меблі для офісу з матеріалу, що нагадує пінопласт, буде дуже доречним.

компактні меблі для офісу Tim Vinke

Набір меблів для офісної роботи, що отримав назву Kruikantoor, виглядає як асиметричний паралелепіпед. Загалом у наборі є два стільці зі спинкою, стіл та система полиць для зберігання. При необхідності всі меблі дістаються з основи, а після використання складаються назад, вантажаться в транспорт або просто відсуваються до стіни. Для зручності транспортування в основі є два колеса, а спинка стільця виступає як ручка.

компактні меблі для офісу Tim Vinke

Міцний і легкий, Kruikantoor може стати в нагоді не тільки для офісу на колесах, але і для заходів на виїзді, корпоративів на свіжому повітрі, так як матеріал стироформ, з якого виготовлені оригінальні меблі, не вимагає ретельного догляду і просто відмивається від бруду та пилу.

компактні меблі для малогабаритного офісу

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *