Соковиті різнокольорові килими від Sonya Winner

Соковиті, яскраві, насичені кольори, геометричні форми та графічні поєднання, переплетення ліній та нестандартність – такий дизайн сучасних килимів від Sonya Winner нікого не залишить байдужим. Атмосфера кімнати з таким покриттям підлоги моментально перетвориться, набувши сміливого та веселого характеру.

Не для мінімалістів, ці чудові килими створені для того, щоб стати центральним елементом кімнати будь-якого стилю. Кілька ліній колекції килимів натхнені творами Матісса, графічними візерунками 70-х років, традиційним етно-африканським стилем, сучасними японськими візерунками, морськими хвилями та веселкою.

Килими - це не тільки красивий акцент інтер'єру, але і функціональне покриття для підлоги, досить міцне та довговічне. Ці сучасні половики перетворять будь-який простір, додавши тепло, текстуру та яскравість. Якщо ви закохалися в будь-який килим, ви повинні знати, що кожен проект може бути швидко адаптований до різних розмірів кімнати і колірної схеми. Команда Sonya Winner може персоналізувати килим і продемонструвати, як він впишеться саме у вашу кімнату. Для виробництва килимів використовується якісна шерсть новозеландських овечок із вплетенням шовкових ниток.

 

Хоча всі стилі дизайну килимів цікаві, але візитівкою і найбільш впізнаваним став абстрактний килим із серії After Matiss, який ніби зібраний з кількох окремих килимків, накладених один на одного.

Не всі роботи засновані на строгій геометрії, цей килим - троянда також виглядає динамічно і сміливо!

Єдиний спосіб якось приглушити ці унікальні половички - помістити їх у яскравий інтер'єр, вже повний барвистих акцентів і деталей, інакше готуйтеся до того, що килим завжди буде в центрі уваги і затьмарить своїм буянням фарб навколишній простір.

Фотографії: http://sonyawinner.com/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *