Індустріальні столи для кабінету та офісу

Індустріальний стиль інтер'єру набув великої популярності останнім часом. Стиль зародився наприкінці ХХ століття з конструктивізму та мінімалізму з елементами гранжу. Індастріал має на увазі відкриті та просторі приміщення, перероблені з фабрик та заводів. Тому найчастіше у такому стилі оформляють лофти. Але нічого не заважає використовувати у звичайній квартирі чи офісі елементи індустріального стилю для створення харизматичного інтер'єру! І якщо думати про стиль як про чоловічий чи жіночий, то індастріал, безумовно, стиль чоловічий — простий, чесний і грубуватий. Отже, відмінно підійде для оформлення офісу, кабінету в будинку або робочого простору в кімнаті. Центральним елементом такого простору, звісно, буде стіл. Індустріальні столи - це завжди навмисна демонстрація грубості фактури, шорсткості поверхні, використання необробленого дерева та металевих деталей.

індустріальні столи для кабінету

індустріальні столи під лампою

Стільниці, як правило, виготовлені з грубої деревини, причому дерево може бути як повторно використаним, так і новим, але при цьому залишається відчуття грубої поверхні. Сколи, подряпини та інші сліди часу на дереві тільки вітаються і всіляко підкреслюються, як і іржа, залишки фарби, пом'ятості та інші пошкодження металевих деталей. Потужні та важкі металеві конструкції, водопровідні труби та конектори, частини промислових верстатів, машин і навіть літаків знаходять найширше застосування у столах як ніжки та основи. Нерідко з колишнього верстата або старої швейної машинки просто знімають все зайве, таким чином перетворивши їх на індустріальні столи.

Шукайте стіл в індустріальному стилі для офісу чи кабінету? Можливо, щось із поданого нижче надихне Вас!

офісний стіл в індустріальному стилі як крило робочий стіл у стилі індастріал

Якщо ж столи в індустріальному стилі для вас занадто зухвалі, завжди можна знайти традиційніші моделі:)
індустріальні столи - трюмо стіл з переробленого дерева у промисловому стилі робочий стіл та полиці в індустріальній силі з трубами невеликий столик із дерева в індустріальному стилі стіл із верстата в індустріальному стилі стіл-секретер в стилі індастріал стіл - літакове крило в стилі індастріал індустріальний стл із швейної машинки singer комп'ютерний стіл в індустріальному стилі стіл для офісу з дерева та труб бірюзовий стіл робочий із верстата робочий стіл в індустріальному стилі з літерою А офісний столик в стилі індастріал

 

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *