Підставка для газет з велосипедних камер

Продовжую так улюблену мною тему корисних виробів із велосипедних деталей. Цього разу підуть велосипедні камери. Цього добра у велосипедиста щонайменше три штуки в ходу і хоч греблю гати старих, із латками чи дірявих! Ось їх сьогодні й пустимо в хід, щоби на журнальному столику з'явилася підставка для газет з велосипедних камер.

Зміст:

  1. Інструменти та матеріали.
  2. Як зробити підставку для газет власноруч.

підставка для газет з велосипедних камер

Інструменти та матеріали:

  • каркас для підставки;
  • велосипедні камери
  • ножиці.

Підставка для газет з велосипедних камер: хід роботи

Крок 1. Дерев'яна основа для підставки може бути зроблена як у вигляді хрестовини, так і у вигляді прямокутного каркасу.

Крок 2 Велосипедні камери попередньо потрібно помити і почистити, відрізати шматочок з ніпелем (за бажанням ніпель можна і залишити як декоративно-«стирчить» елемент стійки). Слід завчасно заміряти необхідну довжину шматків камери та їх кількість. Не забудьте залишити припуски на те, щоб камеру загорнути і закріпити.

підставка для газет з велосипедних камер

Крок 3 Спочатку обтягуємо каркас вертикально, починаючи з правої верхньої поперечини через дно і закінчуючи верхньою лівою поперечиною. Кінці камер закріплюємо звичайним степлером як показано на фотографіях. Потім плетемо бічну стінку в горизонтальному напрямку, пропускаючи камери під вертикально натягнутими шматками в шаховому порядку.

Користуйтеся із задоволенням!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *