Жовті гнучкі ПВХ завіси – де і навіщо використовуються?

Проблем на підприємствах комунального харчування вистачає з надлишком. Справа стосується навіть не всіляких наглядових органів та регуляторів. Складнощі виникають із організацією самого процесу роботи. Наприклад, багато підприємців не знають, як захистити продукцію від комах та гризунів. Однозначного рішення немає. Найкраще діяти комплексно. Ефективним пасивним елементом захисту є жовті ПВХ-завіси.

Боротьба зі шкідниками

Комахи та гризуни на харчових виробництвах – проблема №1. Вони шкодять якості продукції, псують імідж компанії. У ряді випадків птахи, комахи чи гризуни можуть призвести до краху всього бізнесу.

Варіантів захисту багато, але краще працювати комплексно. Ідеальна схема боротьби включає:

 • зовнішній захист;
 • спеціальні засоби.

Першим кільцем «оборони» є жовті ПВХ-завіси. Полімерні шторки запобігають попаданню шкідників усередину приміщення. Вони здатні боротися з комахами, гризунами та птахами. Принципової різниці в цьому випадку немає.

Усередині приміщення можна поставити додаткові пастки для комах, спеціальну отруту, ультразвукові прилади. Кошти варто підбирати залежно від типу небезпеки.

Купівля полімерних завіс може здатися марним заняттям. Поставив пастки, насипав отрути та вистачить. Це не так. З великою кількістю шкідників боротися з допомогою цих коштів складно. Та й багато отрути у харчовому цеху використовувати явно не вдасться. Найкраще діяти виключно комплексно.

Як відбувається боротьба?

Термоштори – універсальний спосіб захисту від шкідників різних видів. Це досягається завдяки комплексу рішень:

 1. Монтаж стрічок внахлест виключає утворення будь-яких зазорів. Внаслідок чого знижується ймовірність проникнення шкідників усередину приміщення.
 2. При виготовленні штор використовують полімери жовтого кольору. Цей відтінок дозволяє приховати те, що відбувається всередині приміщення від цікавих очей птахів та гризунів. Імовірність проникнення за штору пернатих знижується.
 3. Полімер обробляють ароматом лимонної трави. Такий запах комах неприємний. Він також дозволяє запобігти і проникненню всередину приміщення гризунів.

Варто відзначити 2 важливі моменти. Віддушка лимонної трави є безпечною для людини. Ризиків для здоров'я після тактильного контакту із термошторами немає. 100% гарантії жовті ПВХ завіси не дадуть. Тому всередині приміщення краще розмістити додаткові засоби захисту.

Де можна застосовувати?

Область використання зазначених виробів величезна. Термоштори підходять для виробничих приміщень, складів, магазинів, цехів. Матеріали можна використовувати скрізь, де є необхідність унеможливити проникнення в приміщення гризунів та інших шкідників.

Додаткові переваги

Захист від комах та мишей – важливий плюс використання стрічок огорожі з полівінілхлориду.

Однак на цьому плюси не закінчуються. Вироби мають деякі інші переваги:

 • Бар'єр для холодного повітря.
 • Забезпечення гарного огляду.
 • Зручність працівникам підприємства (простота переміщення через штори).
 • Додаткова шумоізоляція.
 • Стійкість до механічних ушкоджень.
 • Вироби не бояться вологи та комах.

Простота монтажу вражає. Одну завісу вдасться поставити за 15 хвилин.

Замовники можуть вибрати полівінілхлорид різного класу. Він буває кольоровим, матовим, морозостійким. Виробники поставлять потрібні фізичні властивості без особливих проблем.

Важливий нюанс

Клієнти можуть купити як стрічку, так і завісу з рамкою. Принаймні таку можливість замовникам надає компанія vsv-group.com.ua.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *