Як вибрати будівельний матеріал для гаража?
Дощ, сніг та надмірна вологість сильно псують машину. Не дивно, що автомобілі, які припарковані на вулиці цілий рік, мають значно менший термін служби, ніж автомобілі, припарковані в гаражі.
Види гаражів
Як тільки ви вирішите про розміри майбутнього гаража, ви можете розпочати вибір типу конструкції та супутнього матеріалу. До котеджів найчастіше додають класичні цегляні чи дерев'яні гаражі.
- Цегляні: Будівництво цегляного гаража складніше і дорожче, але зрештою окупається. Він забезпечує високий рівень безпеки, служить кільком поколінням та відрізняється хорошими теплоізоляційними властивостями.
- Дерев'яні: Дерев'яні гаражі конструктивно простіше, але вимагають регулярного догляду у вигляді фарбування, також мають меншу здатність, що несе, що, втім, не є проблемою при виборі стандартного покрівельного покриття. Дерев'яні гаражі можуть краще вписатися у загальний зовнішній простір.
- Збірні: В окрему категорію входять збірні гаражі з листового металу, які за потреби можуть бути переміщені. Головна перевага – швидкість складання. Гараж залізобетонний збірний зросте у вашому будинку за один день. Збірні гаражі можна утеплити, обшити дошками та оштукатурити, тому з першого погляду ви навіть не дізнаєтесь, що вони виготовлені з листового металу.
Як побудувати цегляний гараж?
Реалізація класичного цегляного гаража відбувається аналогічно до будівництва будинку. Це означає, що спочатку необхідно побудувати бетонну фундаментну плиту. блоків для фундаментуа після її застигання викласти кладку по периметру. Гаражі можуть бути збудовані з різних будівельних матеріалів або з газобетонних блоків.
Якщо ви хочете досягти теплоізоляційних властивостей гаража вище середнього, ви можете використовувати одну з перевірених систем теплоізоляції або використовувати ізоляційну цеглу, призначену для одношарової кладки. Оскільки підлога гаража піддаватиметься частим перевантаженням, його необхідно добре зміцнити. Потім можна побудувати стелі в гаражі з бетонних стельових систем, які прості в установці і забезпечують максимальну стійкість. Підсилити простір навколо воріт гаража та, можливо, вікон перемичками.
Будівництво дерев'яного гаража
Складність будівництва дерев'яного гаража залежить від його розмірів та типу конструкції. Найпростіший вид - відкриті гаражі чи навіси. Їх конструкція багато в чому схожа на реалізацію дерев'яної альтанки. Поставте дерев'яну конструкцію гаража на бетонний фундамент. Особливу увагу приділіть конструкції несучих колон, які прийматимуть він навантаження від інших конструктивних елементів гаража.
Побудувавши дерев'яний гараж самостійно, не обійтися без електричного або акумуляторного дриля, пили торцювання та інших корисних помічників. Після завершення будівництва гаража або дерев'яної конструкції настав час укладати покрівлю. Знову ж таки, у вас є вибір з безлічі типів, від класичної обпаленої плитки до бетонних покриттів та популярної черепиці. Вибирайте конкретний тип покрівлі за вимогами щодо навантаження, терміну служби, обслуговування, складності монтажу та, звичайно ж, ціною
Читайте також: