Сумка авоська своїми руками зі старої футболки

Авоська — розмовна назва сплетеної з мотузки сітчастої господарської сумки, з якою зручно відвідувати магазини. У Радянському Союзі, коли практично все було в дефіциті, люди про всяк випадок носили її завжди при собі — може вдасться щось купити дорогою додому або в обідню перерву. Адже у складеному вигляді сумка-авоська своїми руками займає дуже мало місця, тому її зручно носити із собою у маленькій сумочці чи кишені. 

Нині авоськами користуються рідко, їм на зміну прийшли пластикові чи паперові пакети. Тим не менш, якщо ви все ж таки цінуєте зручність авоськи, пропонуємо простий майстер-клас як зробити своїми руками парочку таких яскравих ретро господарських сумок зі старих трикотажних футболок!

сумка - авоська своїми руками

Як зробити авоську своїми руками

Для роботи Вам знадобляться:

  • стара трикотажна футболка;
  • гострі ножиці чи канцелярський ніж;
  • голка з ниткою.

Уважно поставтеся до вибору футболки, з якої робитимете авоську. Тканина має бути еластичною, але при цьому не пускати «стрілки», коли ви зробите на ній безліч надрізів. Ширина авоськи може дорівнювати ширині футболки. Якщо Ви хочете зробити її вже - доведеться зробити на один шов більше або рекомендуємо взяти дитячу футболку.

Виверніть футболку навиворіт. Намітьте дрібною, олівцем або шпильками висоту вашої сумки. Відріжте зайве. Надійно зшийте денце сумки та одну сторону (у разі, якщо авоська по ширині менше футболки). Виверніть авоську на лицьову сторону.

сумка - авоська своїми руками з футболки

Шпильками сколюємо обидві сторони разом і гострими ножицями або канцелярським ножем робимо невеликі надрізи. Для ручки зробіть один великий надріз у верхній частині авоськи. Щоб ручка була зручною та не порвалася під вагою продуктів, можете додатково прокласти її щільною тканиною, синтетичною стрічкою або мотузкою та прошити.

майстер-клас авоська своїми руками

Прекрасний спосіб користі для справи дати друге життя непотрібним старим футболкам! Та й виглядатимете ви будете дуже оригінально, йдучи додому з покупками. Не те що зі звичайними та неекологічними пластиковими пакетами.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *