Світильник із берести своїми руками

Береста здавна використовувалася у будівництві, для виготовлення домашнього начиння та виробів. У сучасному інтер'єрі їй також знайдеться гідне застосування. Наприклад, з березової кори можна зробити світильник із берести своїми руками! Разом з журнальним столиком з березових полін вийде цілісний за стилем куточок.

світильники з берести своїми руками

Обдирати живі дерева заради виробу не рекомендується. Бересту можна взяти в лісі з гілок, що впали, особливо після сильного вітру, а також на тартаках. Так як береста швидко запалюється і добре горить, то перед використанням її як плафон краще обробити яким-небудь герметиком на водній основі. До того ж, герметик запобіжить висиханню кори та появі на ній тріщин.

світильники з берести своїми руками

Кріпити березову кору над лампочкою можна за допомогою волосіні або мотузочки. Щоб абажур тримав форму, краї берести можна акуратно пошити широкими стібками, зав'язати мотузкою або склеїти. Останній варіант не підходить, якщо лампа часто використовуватиметься в нічний час, так як від постійного нагрівання клей втратить свої властивості.

світильники з берести своїми руками

лампа з берести своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *