Що таке нержавіюча арматура і де вона застосовується?

Серед усіх видів запірної арматури нержавіюча сталь використовується лише у кількох найменуваннях виробів. Це пов'язано з високою вартістю матеріалу та складністю його обробки. Однак саме нержавіюча сталь надає готовому виробу міцність, довговічність і здатність працювати в певних умовах без ризику передчасного зносу.

Обладнання призначається переважно для перекриття потоку, а чи не його регулювання. У таких умовах якісна запірна нержавіюча арматура, запропонована в інтернет-магазині Armax.ua, може прослужити значно довше. У каталозі сайту можна знайти різні види виробів з нержавіючої сталі, що відрізняються діаметром і призначенням.

Яка буває запірна арматура?

З нержавіючої сталі виготовляються такі види арматури та її частин:

  1. Нержавіючі фільтри грубої очистки. Монтуються перед засувками та іншими подібними елементами, запобігаючи їх прискореному зносу або заклиненню через попадання дрібних абразивних частинок сміття.
  2. Кульові крани. Зазвичай мають побутове застосування, відмінно підходять для використання в якості елементів, що перекривають, в приватних будинках і квартирах в системах водопостачання.
  3. Вентилі та засувки. Застосовуються в централізованих системах, переважно мають можливість підключення до труб із великим діаметром. Дозволяють тимчасово перекривати подачу води та інших рідин на цілі ділянки трубопроводів, здатні витримувати значний тиск.

Перед придбанням нержавіючої запірної арматури слід переконатися, що вибраний екземпляр підходить за всіма параметрами, включаючи максимальний дозволений тиск та діаметр з'єднань.

Переваги нержавіючої сталі

Серед головних плюсів арматури з нержавіючої сталі можна відзначити:

  • Висока стійкість до корозії, що дозволяє використовувати обладнання в сирих приміщеннях.
  • Стійкість до зношування, завдяки якій вироби здатні прослужити протягом багатьох років без ремонту або заміни.
  • Низький рівень шорсткості поверхні, що дозволяє виробу довгий час не накопичувати на внутрішній поверхні вапнякові та інші відкладення.
  • Зручність експлуатації завдяки наявності металевих поворотних пристроїв, що підсилюють м'язовий імпульс.

Деякі види запірної арматури можуть підключатися до сервоприводів. Такий підхід дозволяє організувати повністю віддалене керування трубопроводами.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *