Декор саду: горщики, цебра та інші ємності

Оригінально прикрасити своїми руками сад чи дворик на дачі дуже просто, достатньо знайти у сараї різні ємності, контейнери, горщики та висадити в них квіти!

Напевно, у вас знайдеться хоча б одна стара лійка. Навіть не потрібно її чистити або фарбувати, поставте в лійку зрізані яскраві іриси або пухнасті півонії - і насолоджуйтесь різнобарвною палітрою там, де потрібно оживити простір.

квіти в садових лійках

Підставки під вазони можуть бути дерев'яними, пластиковими, глиняними чи металевими. Сама рослина не повинна бути високою, якщо ви її розмістите на п'єдестал, краще підійдуть низькі, спадні, кучеряві зелені насадження.

підставки під вазони

Для декору саду пошукайте в сараї, у знайомих або на розпродажах невеликі садові візки і помістіть розсаду. Зберігати рослини краще в горщиках, або ж у візку просвердлити дірочки для дренажу. Будьте винахідливими і вибудуйте міні-сад у візках різних розмірів. Великі контейнери, подібні до такого жовтого ящика, можуть служити будинком для трьох-чотирьох сортів квітів. А щоб їх було краще видно – поставте ящик на імпровізований п'єдестал – стілець чи табурет.

оригінальні контейнери для квітів

Такі чавунні урни ідеально підходять для низькорослих рослин. Органічно виглядатимуть біля воріт, сходів та вхідних дверей. Але чавунну вазу знайти складно, а ось бетонна бруківка після укладання доріжки до будинку у вас, мабуть, залишилася. Зробіть своїми руками прямокутний вазон із плиток.

вази для рослин

Для прикраси саду використовуйте високі контейнери для довгих рослин та дерев.

відра як горщики

Оцинковані відра, каструлі та чани, навіть старі, не викидайте, вони можуть стати витонченою основою для кущів та невеликих дерев. Надайте металевим цебрам або дерев'яному ящику яскраві фарби або ніжні відтінки.

ящики для квітів

Якщо ви хочете використати свіжу зелень у приготуванні їжі, то зробіть невеликий садок на вікні вашої кухні. Розфарбуйте невеликі металеві цебра яскравими фарбами і повісьте на прищіпках.

горщики - цебра

Перетворіть старий стілець на діжку для квітів, витягнувши сидіння і закривши порожнє місце сіткою. В основі краще висадити мох, а також пару кучерявих рослин, щоб обвивали спинку та ніжки стільця. Як ваза оригінально виглядатиме чайник-заварник.

стілець для рослин

Не стримуйте фантазію, використовуйте ідеї для дому та шукайте незвичайне застосування старим непотрібним предметам.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *