Декор стіни з картонних рулонів

Картонні рулони, які залишаються після використання паперових рушників або туалетного паперу, можуть бути використані для оригінального декору стіни своїми руками. З розрізаних на частини рулонів можна викласти рослинний орнамент, геометричний візерунок або навіть повноцінну картину на стіні – була б достатня кількість матеріалу, місця та фантазії!

Для такої інсталяції у вигляді гілки квітки знадобиться кілька рулонів з картону, ножиці, клей, фарби за бажанням. Картонний рулон злегка притисніть руками до столу, щоб він набув овальної форми із загостреними верхівками. Потім розріжте його на рівні частини. Чим більшою буде ширина деталей, тим більшою буде композиція. Можна також поекспериментувати з різною шириною деталей, надаючи таким чином більшого обсягу певним частинам інсталяції.

Розкладіть усі деталі на поверхні та прикиньте форму майбутнього декору на стіну. Тимчасово листочки буде зручно скріплювати між собою скріпками чи прищіпками. Визначившись із зовнішнім виглядом, починайте акуратно склеювати деталі у фігури, а потім фігури в загальну композицію. Щоб клей краще взявся, закріпіть щойно склеєні поверхні прищіпками.

Ах да! Якщо ви хочете кольорову композицію, то пофарбувати деталі можна на будь-якому етапі: або розфарбувати картон ще в рулонах, або на стадії розрізання, або трохи підфарбувати вже склеєні фігури.

Шукайте ідеї декору у будь-яких непотрібних речах та мотлоху, адже може вийде дуже мила композиція!

Фотографії: growingupcreative

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *