Оригінальна ідея підвісного саду із консервних банок

Сьогодні у нас є проста та оригінальна ідея, як створити невеликий підвісний сад на терасі чи балконі своїми руками, та без особливих зусиль озеленити рослинами інтер'єр приміщення.

Крок 1: що потрібно?

Для здійснення цієї ідеї вам знадобляться такі матеріали:

  1. Порожні консервні банки;
  2. Рослини (трави або квіти на вибір);
  3. Балончик спрей-фарби потрібного кольору;
  4. Невеликі етикетки для маркування (необов'язково);
  5. Ручка (необов'язково);
  6. Клейовий пістолет (не обов'язково);
  7. Джутовий шнур або мотузка;
  8. Садовий ґрунт;
  9. Шматок картону для захисту фону.

Для створення трав'яного саду, звичайно ж, потрібні трав'яні рослини, і така ж кількість порожніх бляшанок. Для фарбування використовується аерозольна фарба в балончику (в донному випадку золотого кольору), клейовий пістолет, потрібна кількість шнура, і шматок картону, щоб захистити стіл, на якому ви майструватимете.

​Крок 2: видалити етикетки

Перше, що потрібно зробити, це видалити етикетки із консервних банок. Зробити це можна вологою кухонною губкою, як показано на фото.

​Крок 3: пофарбувати банки

Перед фарбуванням, банки потрібно добре витерти сухою ганчіркою, щоб на ній не залишалося впали або вологи. Тепер, розпорошуючи фарбу з балончика на невеликій відстані, надаєте баночкам новий вигляд. У цьому випадку використовується фарба золотистого кольору, але ви можете вибрати будь-який інший відтінок або колір. Або дайте волю уяві, і пофарбуйте їх у різні кольори. Ну а якщо у вас зовсім немає фарби, не біда – залиште їх незабарвленими, металевого кольору.

Крок 4: дайте банкам висохнути

Коли банки будуть повністю покриті фарбою, дайте їм висохнути протягом потрібного часу. Час висихання варіюється в залежності від кольору та виду фарби.

​Крок 5: наклеювання етикеток

За бажанням, можна промаркувати банки невеликими етикетками із назвами рослин, щоб завжди знати, що росте у горщику. Приклеїти простіше за допомогою клейового пістолета.

​Крок 6: прив'язати мотузку

Тепер потрібно змайструвати підвісну конструкцію майбутнього підвісного саду. Для цього потрібно обернути джутовим шнуром або шпагатом двічі довкола кожної банки, а потім зав'язати їх вузлом.

​Крок 7: мотузка для підвішування

Тепер вам знадобиться ще один шматок джутового шнура чи мотузки, щоб повісити банки на потрібній висоті. Прив'язати вузол потрібно до наявного шнура.

​Крок 8: пересадка рослин

Тепер вам знадобляться рослини для посадки. Найпростіше взяти їх із старого горщика, акуратно витягти з корінням та ґрунтом, і пересадити у підготовлені бляшанки. Додайте трохи садового ґрунту і акуратно утрамбуйте землю в горщику.

​Крок 9: повісьте трав'яні горщики

Підвісні горщики готові! Тепер їх можна повісити на цвях на стіні балкона чи тераси. Чим більше таких горщиків ви зробите, тим красивішим буде виглядати ваш трав'яний сад!

Якщо вам подобаються вироби з жерстяних банок, то Handmadeidea.com.ua має ще багато ідей, як з них можна зробити підставки, свічники, декоративні прикраси, і навіть органайзер для шарфів. Все залежить від вашої фантазії. Успішної творчості!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *