Відкидний сад на вікні

Поряд із багатьма перевагами життя в місті є й суттєві недоліки, наприклад, відсутність свого дворика та саду. Французькі дизайнери Barreau & Charbonnet втілили в життя чарівну ідею облаштування невеликого саду на вікні навіть у найменшій міській квартирі без балкона та підвіконня.

сад на вікні своїми руками

"Volet Vegetal" (дослівно з французької - "рослинні компоненти") - простий пристрій, що кріпиться на зовнішній стороні вікна. Там рослини отримують сонячне світло та дощову воду безпосередньо, а фасад будівля виглядає більш живою та яскравою.

сад, що відкидається, на вікні своїми руками

Але головна особливість саду - це можливість зміни положення з горизонтального на вертикальне. Коли сад на вікні опущений на вулицю у горизонтальне положення, рослини отримують максимальну кількість світла, і водночас світло безперешкодно потрапляє до кімнати. У піднятому вертикальному положенні сад займає всю площу вікна, працюючи як віконниці. У негоду і сильний вітер так квітам буде краще. До того ж, доглядати та поливати рослини зручніше, коли рама піднята. Така мобільність досягається за рахунок пари роликів, міцної мотузки і лотків, що обертаються, вбудованих в дерев'яну раму.

Творці концепту також продумали варіант перенесення саду до квартири на час холодних місяців. Віконна рама може бути перероблена в підставку для контейнерів з рослинами.

сад, що відкидається на вікні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Откидывающийся сад на окне”

  1. Влад

    цікава ідея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *