Креативні інтер'єри маленьких квартир

Питання інтер'єру та проект дизайну маленької квартири чи кімнати гостро стоїть не лише перед вітчизняними власниками гостинок, хрущовок та малогабаритних житлових приміщень, але також хвилює благополучніших мешканців.

інтер'єр маленької квартири 37 кв. м, Michael

Причому настільки, що навіть проводяться конкурси на звання найпривабливішої, класної та функціональної невеликої квартирки. У конкурсі беруть участь проекти інтер'єру квартир площею менше ніж 92 м? Так, у європейців та українців свої мірки щодо понять «невелика, маленька, крихітна квартира», що відрізняються від прийнятих у світовому суспільстві 🙂 . Надсилається безліч проектів і фотографій, і лише обрані потрапляють на загальний огляд. Переможцями у різних категоріях визнають інтер'єри, які набрали найбільшу кількість голосів користувачів інтернету.

У цій статті розглянемо найпопулярніші проекти інтер'єру невеликих квартир. Цінним є наявність плану квартири, а також цілком доступний і часто простий дизайн - видно, що інтер'єр зроблений для постійного проживання людей, а не просто заради красивої картинки.

  • На даний момент лідером у категорії «маленька квартирка» є проект, площа якого – 37м?

Michael-mini-manhatten-04

Ось, що говорить власник про свою улюблену маленьку квартиру:

  • Що вам подобається у вашому будинку?

Великі вікна, темні дерев'яні підлоги, цегляна стіна, декоративні камін і високі стелі - це, без сумніву, ті деталі, які утримують нас у цій квартирі близько п'яти років, не кажучи вже про те, що Центральний парк у кварталі від нас. Нам також подобається, що невеликий простір змусив нас постійно раціоналізувати наше майно та вигадувати способи організації. Книжкова шафа досягла максимальної місткості, крім книг, ми зберігаємо там вино, парфуми та колекцію текстилю з подорожей. Ми зробили промисловий стелаж замість стандартної шафи у вітальні, таким чином він виконує дві функції зберігання речей та місця для аудіо та відео техніки.

  • «Найбільша проблема в обстановці квартири?»

Найбільшою проблемою було прикрашати квартиру так, щоб вона була просторою, коли приходять гості, та все ж функціональною, коли ми залишаємося вдвох. Ми дуже любимо готувати для друзів, і, хоча наш затишний столик, за нього може сісти всього 4 людини… Так, це шокує (прим. Автора — побували б вони на 4-метровій кухні моєї бабусі, де важко розходяться 2 людини). Досить часто бувають візити гостей, якщо вони залишаються ночувати – диван-ліжко у вітальні у їхньому розпорядженні.

Michael-mini-manhatten-03

Michael-mini-manhatten-02

Michael-mini-manhatten-06

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *