Біокаміни в інтер'єрі та їх особливості

Біокамін - Це сучасне обладнання, яке випромінює тепло. Як паливо використовується така речовина, як біоетанол. Сучасні виробники пропонують своїм клієнтам високотехнологічні та безпечні біокаміни, оскільки вони виробляють живий вогонь. Пальне, навіть при перекиданні паливного блоку, не переливається.

У конструкцію біокаміна входять: паливний блок, каркас та різні декоративні елементи. Дешеві варіанти оснащені лише механічним керуванням та мають не так багато додаткових функцій. Робота, у разі, регулюється лише розташуванням заслінки.

Більш дорогі моделі можна побачити з автоматичною та напівавтоматичною роботою. Такі варіанти можуть навіть регулюватися через спеціальну програму через Wi-Fi або входити в систему розумного будинку. Додатковими елементами для них можуть виступати: натуральні види каменю, керамічна деревина, а також спеціальні захисні екрани. Все це підвищує безпеку приладів.

Біоетанол – це екологічно чистий продукт, який виходить під час перегонки різних рослинних культур. При горінні споживається кисень і виробляється вуглекислий газ. Також, при цьому, немає їдкого запаху та диму, які можуть бути присутніми під час роботи звичайних камінів. Біоетанол горить безпечним рівним полум'ям. Неможливо побачити, при цьому, іскор та спалахів.

Головним завданням біокамінів є декоративна та естетична функція, з якою вони справляються на 100 відсотків. Прилади можуть підвищити температуру повітря в приміщенні всього на кілька градусів, оскільки вони не мають високого показника тепловіддачі. Біопаливо дуже дорога речовина і саме тому буде витратно включати біокамін цілодобово.

Переваги біокамінів

До переваг даного сучасного обладнання моно віднести:

 • безпека роботи;
 • екологічно чисте паливо, яке не виділяє шкідливих для людського організму речовин;
 • надійність усіх елементів;
 • просте обслуговування;
 • проста експлуатація;
 • величезний вибір моделей за зовнішнім виглядом, розмірами, а також призначенням;
 • живий вогонь;
 • гарний зовнішній вигляд;
 • не потрібне підключення спеціальної витяжки, а також дозвіл пожежних служб;
 • дизайн можна підібрати під будь-яке стильове рішення вже існуючого інтер'єру;
 • простота встановлення;
 • економне споживання палива;
 • можна ставити практично у будь-яке приміщення;
 • приміщення з біокаміном стає оригінальнішим, а також незвичайним;
 • вогонь благотворно впливає емоційний стан людини.

Різновиди біокамінів

Найпоширенішими є підлогові варіанти, котрим передбачено огляд з усіх боків. Їх можна встановити навіть у центрі приміщення. Завдяки своїй конструкції вони не нагрівають оздоблювальне покриття для підлоги, що сприяє абсолютної пожежної безпеки.

Настільні моделі можуть бути виконані у вигляді різних декоративних елементів, наприклад, у вигляді ваз або свічок. Такий пристрій стане чудовим подарунком для близьких людей. Вони практично не нагрівають повітря і використовуються лише як прикраса. Прилади можуть кріпитись до внутрішніх стін приміщення. Головним вимогам до таких варіантів і те, що з них категорично заборонено вішати предмети меблів.

Найскладнішими по установці є варіанти, що вбудовуються, які необхідно задумати ще на моменті проектування квартири або заміського будинку. Для їх монтажу потрібна ніша, певні розміри та допомога кваліфікованих майстрів.

За допомогою біокамінів можна створити затишне місце, де можна збиратися ввечері для посиденьок. Сучасні прилади, хоч і дорогі за вартістю, але мають величезну кількість переваг, завдяки яким вони стають все більш популярними на ринку декоративних елементів.

Якщо до вибору біокаміна підійти з усією відповідальністю та серйозністю, то експлуатація даного приладу може забезпечити задоволення використання та відчуття затишку. Найголовніша порада – потрібно вибирати тільки якісні прилади у перевірених виробників, які мають гарну репутацію на ринку, наприклад, найкращі бренди представлені в цьому каталозі https://kaminy.com/product-category/biokaminy/.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *