Мініатюрний сад: рослини в наперстках

Що робити зі старими чи непотрібними наперстками? Пропонуємо милу ідею використовувати наперстки для шиття як мініатюрні горщики для рослин. Такий крихітний сад стане оригінальним зеленим декором вашого робочого місця, де ви шиєте та майструєте різні вироби. Рослини в наперстках привнесуть трохи живої природи в оформлення інтер'єру.

рослини в наперстках: мініатюрний сад

Можна використовувати як нові наперстки, так і старовинні, зі слідами іржі, вм'ятинами та подряпинами. Старий наперстки використовувати навіть краще, тому що мініатюрний сад відразу набуває вінтажного ретро-стилю.

рослини в наперстках

Для такого мініатюрного саду підійде далеко не кожна рослина, адже горщик-наперсток має висоту всього 1,5-2 см. Насправді, комфортно почуватися в наперстки буде тільки мох. Доглядати мох дуже просто. Його можна продовжувати поливати, щоб він залишався свіжим і зеленим або дати йому висохнути, перетворивши міні-горщик у свого роду гербарій.

мініатюрний сад у наперстках

Кожен такий наперсток із рослиною навіть продавався на Etsy, щоправда, за територію США наперсток вирушав без моху через митні закони. У будь-якому разі, настільки оригінальні мініатюрні горщики вже закінчилися, та й немає потреби замовляти їх десь далеко. Що-що, а такий горщик з мохом під силу зробити будь-кому!

сад з мохом у горщиках з наперсток

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *