Зручна подушка страус для сну в будь-якому місці

Подрімати в обідню перерву прямо на робочому столі? Поспати в аеропорту, чекаючи на літак? Підкорити на сонячній лавці в парку? З таким аксесуаром, як подушка страус, всі ці сонні стани в громадських місцях стануть більш комфортабельними і затишними.

подушка страус

Оригінальне поєднання подушки, головного убору, пов'язки на очі та навушників дизайнерський дует Kawamura-Ganavian перетворили на дивний предмет, що пропонує міні-середовище тиші, темряви та м'якого затишку в будь-якому місці. Отвір для носа та рота дозволить сплячому дихати, але світло проникати не буде, та й звуки будуть доноситися приглушені.

подушка - страус від kawamura-ganjavian

З обох боків передбачені отвори для рук, спеціально для тих, хто любить спати, підклавши руки під голову. А якщо у приміщенні чи на вулиці прохолодно, то рукам буде тепло!

подушка страус від kawamura-ganjavian

Подушка-страус спочатку була придумана для мандрівників, які чимало часу проводять у залах очікування аеропортів та вокзалів. Але потім стало зрозуміло, що подушку буде зручно використовувати і на роботі, і навіть удома. Винахід дизайнерів покликане зберігати сон у будь-якому, навіть найгучнішому місці.

подушка страус в аеропорту

Виглядає, звісно, дико, як маска інопланетної істоти. Але, напевно, так у громадському місці спати зручніше!

подушка страус в аеропорту

Подушка - страус від Kawamura-Ganavian

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Удобная подушка страус для сна в любом места”

  1. Эльза

    Просто суууупер! Мені б таку…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *