Свічки у шкаралупі своїми руками

Свічки, що горять, чарівним чином перетворять інтер'єр, атмосфера в якому стає затишною і романтичною. Якщо Вам вже набридли стандартні свічки-медальки, пропонуємо зробити незвичайні свічки в шкаралупі своїми руками. Ви подумали тільки про яєчну шкаралупу? Ні, використовуватимемо також шкаралупу від волоських горіхів та кокосу!

Свічки у шкаралупі від яйця своїми руками

Використовуючи яєчну шкаралупу, зробіть такі незвичайні свічки своїми руками.

свічки в шкаралупі від яєць

Для того, щоб зробити свічки в шкаралупі, Вам знадобляться:

  • сирі яйця;
  • наповнювач на вибір - бджолиний віск, нові свічки або недогарки, соняшникова або оливкова олія;
  • гніт - товста нитка або гніт від свічки;
  • зубочистка або олівець;
  • ємність у тому, щоб розтопити віск.

Крок 1. Розтопіть віск на водяній бані. Для цього покладіть воскові свічки в посуд (каструлю або склянку), потім поставте посуд з воском у киплячу воду на плиті. Віск повільно розплавиться.

Крок 2 Підготуйте яєчну шкаралупу. Візьміть сире яйце і обережно проробіть в ньому отвір з «гострої» сторони. Вилийте вміст. Можна промити водою шкаралупу, щоб видалити залишки яйця.

Крок 3 Поставте гніт у шкаралупу. Для цього візьміть товсту вощену нитку або гніт від іншої свічки, намотайте на зубочистку або олівець, зубочистку покладіть зверху на шкаралупу, а гніт розташуйте посередині шкаралупи.

Крок 4. Залийте розплавлений віск у шкаралупу. Коли віск застигне, відріжте непотрібну довжину ґнота.

За бажання шкаралупу можна розфарбувати або зовсім відламати, залишивши тільки віск. А у віск — додати стружку від воскової крейди, тоді й віск набуде відтінку.

воскові свічки у яєчній шкаралупі майстер-клас

Поради:

  • як паливо можна використовувати оливкову або соняшникову олію, тоді хід роботи такий самий, тільки не потрібно топити віск, в шкаралупу з ґнотом заливаєте масло;
  • якщо ви хочете зробити воскові свічки повністю у формі яйця, то вам необхідно буде акуратно виконати два маленькі отвори в шкаралупі і вилити вміст. Гнот за допомогою голки пропустити через обидва отвори і нижнє заліпити пластиліном або жуйкою. Залити віск, а після застигання відламати шкаралупу.

воскові свічки у шкаралупі яйця

свічки в яєчній шкаралупі

Свічки у шкаралупі волоських горіхів

свічки у шкаралупі горіха

Маленькі свічки в шкаралупі волоського горіха робляться так само, як і в яєчній шкаралупі. Тільки менші масштаби, та й вистачить такої свічечки ненадовго. Проте їх можна пустити по воді!

свічки у шкаралупі горіха майстер-клас

Використовуйте половинки горіха, очищені від вмісту. Гніт утримуйте за допомогою зубочистки, залийте розплавлений віск.

свічки у шкаралупі горіха своїми руками

 

Свічки з кокосової шкаралупи

майстер-клас свічка у шкаралупі кокосу

Досить рідкісний варіант свічок зі шкаралупи, проте теж заслуговує на увагу. Хід роботи такий самий, як і у двох попередніх варіантах. Хіба тут головним завданням буде розколоти кокос. Щоб отримати рівні половинки, спробуйте розпиляти кокос пилкою. Ножем очистіть шкаралупу від серцевини. Помістіть ґнот у кокос і залийте розплавлений віск.

свічка своїми руками у шкаралупі кокосу

свічка в кокосі

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *