Затишний диван із м'яких іграшок

Час летить, діти виростають, а м'які іграшки усіляких розмірів та форм, якими вони грали у дитинстві, залишаються. Та й у дорослому житті отримати на день народження плюшевого ведмедика — не рідкість. Щоб іграшки даремно не припадали пилом на полицях, їх можна оригінально використовувати і зробити диван їх м'яких іграшок! 

диван з м'яких іграшок

Ось такі милі дивани створює дизайнер Дон Кеннел (Don Kennell). Стара лежанка на сталевому каркасі акуратно і, звичайно ж, вручну, обшита десятками звіряток та фігурок. Не знаю, наскільки зручно буде на ній лежати, все ж таки виступаючі мордочки і лапки можуть заважати повністю розслабитися.

Софа у червоних тонах називається «Денне ліжко після Дня Валентина». Мабуть, кушетка обшита іграшками, які часто дарують закохані один одному.

диван з м'яких іграшок

А це «Блакитний футбол уночі в понеділок». Начебто в темній кімнаті падає на кушетку світло від працюючого телевізора, яким, мабуть, транслюється футбольний матч.

диван з м'яких іграшок у блакитних тонах

диван з м'яких іграшок у блакитних тонах

Ну і «Мультфільми суботнього ранку»!

різнокольоровий диван з м'яких іграшок

Вартість кожної – 4,5 тис доларів. Тож не викидайте і не віддавайте свої м'які іграшки, якщо хочете мати вдома таку дорогу дизайнерську річ! Ви зможете зробити її власноруч.

Якщо хочеться придбати, це можна зробити на Etsy.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *