Ваза для фруктів своїми руками: не викидаємо шкаралупи

Шкаралупа фісташок, арахісу або інших горішків може бути не просто набридливим сміттям, а й чудовим натуральним матеріалом для виготовлення декоративного та функціонального посуду, наприклад, вази для фруктів. 

Така чаша виглядає надзвичайно, а зробити її своїми руками дуже просто! Головне — придбати в господарському магазині хороший нетоксичний клей для посуду, благо, тепер вибір досить різноманітний.

Для початку – найприємніша частина робочого процесу – запросити друзів на пиво з фісташками та начистити штук 100-200 горіхів. Так як усі шкаралупки в солі, її бажано видалити перед склеюванням. З цією метою можна всю шкаралупу трохи прокип'ятити. форму майбутньої вази ви можете надати як своїми руками, так і використовувати вже готовий посуд будь-якої форми. Попередньо посуд - форму треба буде покрити пергаментним папером, щоб не забруднити і легко відокремити вазу зі шкаралупи.

Приблизно столову ложку клею змішуємо зі шкаралупами, потім утворену суміш формуємо руками або вивалюємо в заготовлений посуд. Надаємо бажану форму і даємо висохнути кілька годин. Вазу треба уважно оглянути та помацати, щоб визначити слабкі місця, де мало клею. Підклеюємо їх знову, знову сушимо (для прискорення процесу можна скористатися феном) і відразу запрошуємо друзів на сік з фруктами в новій вазочці!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *