Столові прилади: настінні годинники для кухні

Господині на кухні важливо завжди знати час, коли накривати на стіл до приходу дітей та чоловіка, коли знімати з вогню борщ або витягати з духовки пишний пиріг. Навіть з великою кількістю сучасних таймерів і систем, все одно багато хто засікає час «по-старому», поглядаючи на годинник. А який годинник може бути більш актуальним для кухні, ніж з використанням різноманітних столових приладів?

Годинник справді кумедний і дуже тематичний: замість годинникової та хвилинної стрілок — виделка та ложка, а на всі боки від циферблату, як промені сонця, розходяться ще парочка виделок, ложок та кухонних лопаток!

Все зроблено з металу, а яскраво-червоний колір привертає до себе погляд і нагадує про зварені раки. Ці настінні годинники зроблені в Китаї і ціна у них гуманна, щось близько 5$. Думаю, що зробити їх своїми руками обійдеться дорожче і складніше, зате приємніше ними милуватися!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Столовые приборы: настенные часы для кухни”

  1. Татьяна

    Дуже сподобався червоний годинник для кухні. Де їх можна купити у Москві і скільки коштують?

    1. YuPo

      Тетяно, ми не займаємося продажем товарів. Ми просто блог-огляд ідей. У нас немає інформації де можна купити такий годинник у Москві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *