Вибираємо надійну компанію для вивезення сміття

Збір та вивіз сміття – одне з тих занять, які нікому не подобаються, але просто необхідні. Прибирання великої території чи приміщення після ремонту, обслуговування торгового центру чи промислового підприємства, будівництво котеджу – виконання всіх цих робіт та багатьох інших пов'язані з вивезенням сміття.

Нерідко виникає й потреба у вивезенні відходів, що накопичуються на підприємстві чи заміському будинку, наприклад, у вивезенні твердих відходів або побутових відходів з кафе чи ресторану, а також вивезенні промислових відходів. Саме тому попит на такі послуги завжди високий. Наприклад, компанія «VRTrans» пропонує оперативне вивезення відходів, збирання, прибирання та вивезення сміття та готова допомогти вам у його підготовці до транспортування. Фахівці компанії не тільки можуть розподілити сміття по контейнерах, завантажити його у сміттєвоз і вивезти, а й здійснити прибирання території. Це дуже зручно, адже вам не доведеться наймати дві організації для виконання цих робіт.

Надавані послуги

Послуги з вивезення та прибирання сміття включають:

 • Прибирання території та збирання сміття, сортування сміття та перенесення в контейнери;
 • Вивіз сміття контейнерами відповідно до заздалегідь встановленого графіка;
 • Термінове вивезення сміття;
 • Надання вуличних сміттєвих контейнерів та їх заміну;
 • Періодичний чи разовий вивіз побутових, будівельних, промислових відходів.

Слід зазначити, що вартість вивезення сміття також залежить від обсягу та періодичності замовлених робіт. А це означає, що для постійних клієнтів вивіз сміття здійснюється за спеціальною ціною.

Види сміття

Види сміття, вивезення якого здійснює ця компанія:

Побутове сміття та відходи

Інакше кажучи, сміття, яке утворюється у процесі людської діяльності. До нього відносяться: залишки їжі, вуличне сміття, непридатна для використання побутова техніка, гума, листя та гілки дерев. Крім того, існують небезпечні побутові відходи: батарейки, акумулятори, ртутні лампи, побутова хімія тощо. Прибирання та вивіз побутового сміття є одним із основних завдань комунальних служб. Однак якщо потрібно вивезти сміття з приватної території, потрібно зробити спеціальне замовлення на вивіз сміття, яке буде зібрано та вивезено. з підприємства чи приватного володіння у будь-якому районі міста чи області.

Будівельне сміття та відходи

До будівельного сміття відноситься бита цегла, залишки штукатурки та гіпсокартону, віконні та дверні коробки і т. д. Вивіз будівельного сміття повинен проводитися забудовниками в обов'язковому порядку. Для того щоб вивезти будівельне сміття, використовують самоскиди та великовантажні автомобілі. У розпорядженні компанії є будь-який транспорт, який може бути потрібним для вивезення будівельних відходів.

Великогабаритне сміття

До нього належать великі предмети домашнього вжитку, такі як столи, шафи, дивани, холодильники. Крім того, дуже багато великогабаритного сміття накопичується у будівельній сфері. Вивезення великогабаритного сміття здійснюється за допомогою контейнерів підвищеного об'єму, бункеровозів та контейнеровозів.

Для вивезення будь-якого виду відходів ця компанія використовує таку техніку:

 1. Змінні бункери об'ємом 8 м³ та вантажопідйомністю 5 тонн, які придатні для вивезення будь-якого виду сміття.
 2. За рахунок своїх невеликих габаритів такий бункер зручний для прибирання навіть найменших територій.
 3. Призначені для легковажного та великогабаритного сміття контейнери об'ємом 20 та 27 м³, вантажопідйомністю до 10 тонн. Такі контейнери використовують, як правило, на великих промислових підприємствах або будівельних майданчиках для вивезення промислових, сипких відходів, металобрухту тощо. Д. Транспортування таких контейнерів здійснюється за допомогою автомобілів КАМАЗ.
 4. Спеціальні ломовози з маніпулятором, об'ємом до 20 м³ та вантажопідйомністю до 10 тонн.

Якщо вас зацікавили пропоновані послуги з вивезення та прибирання сміття, зв'яжіться з менеджерами VRTrans, і вони докладніше розкажуть вам про можливу співпрацю. Докладніше з тарифами на вивіз сміття ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії vrtrans.com.ua.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Выбираем надёжную компанию для вывоза мусора”

 1. Олег

  Дякую, компанію перевірили, все ок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *