7 креативних ідей, як прикрасити автомобіль дівчині

Як автоледі з різних куточків світу прикрашають свої автомобілі?

Деякі способи здаються абсурдними та смішними, а є ідеї, які вражають своєю красою та вартістю. Також існують і реальні способи, якими користуються більшість автоаматорок для перетворення своєї машини. Handmadeidea.com.ua представляє вашій увазі, добірку ідей та варіантів як прикрасити автомобіль дівчині.

1. Автомобіль у стразах

Як вам ідея прикрасити улюблену машину кристалами Сваровські? Існує технологія поклейки страз на різні автомобілі. Це здійснюється за допомогою двокомпонентного клею, яким приклеюються кристали. Але це дуже дорогий і складний процес. Наприклад, щоб обклеїти цей яскравий Mercedes на фото, обійшлася в кругленьку суму, аж $4 800 000.

2. Дзеркальні уламки

Це можна сказати, що бюджетний варіант попереднього способу. У цієї дівчини виникла ідея, замість страз, обклеїти авто уламками дзеркал та декоративного скла.

3. Квіти з бляшанок

На реалізацію цієї ідеї потрібно багато бляшанок і терпіння, щоб все це вирізати і приклеїти. Та й навряд, хтось із дівчат захоче їздити, на автомобілі з таким дизайном, постійно.

4. Паперові квіти

Мабуть, це найпростіша ідея представлених. Однак для її реалізації знадобиться багато паперових кольорів. Замість паперових можна використовувати штучні квіти із тканини. Але швидше за все, «вау-ефект» від такої прикраси машини, не триватиме дуже довго. Згодом квіти забруднюються, розмокнуть і доведеться повернути автомобілю первозданний вигляд.

5. В'язаний одяг

Навіть таку ідею можна реалізувати, якщо ви вмієте в'язати. Або попросити пов'язати «одяг для авто» свою бабусю, або знайому рукодільницю. Такий в'язаний «чохол» не лише надає машині креативного вигляду, а й захищає фарбу від зовнішнього впливу.

6. Аерографія

Це вже реальніша ідея прикраси авто, ніж усі попередні. Аерографія - одна з найпопулярніших технік образотворчого мистецтва. Нанесення необхідного малюнка відбувається не торкаючись поверхні автомобіля. Іншими словами, фарба наноситься шляхом розпилення спеціальним інструментом для нанесення рідкого або порошкоподібного барвника за допомогою стисненого повітря.

7. Вінілова плівка

А ось, мабуть, найкраща ідея прикрасити авто — обклеїти його вініловою плівкою з потрібним малюнком. На фото ви можете побачити приклади обклеювання машин вінілової плівкою.

Така прикраса має низку переваг. По-перше, плівка захистить кузов автомобіля від подряпин та відколів, а по-друге, такий дизайн має доступну вартість. До того ж, кольорова гама вінілових плівок настільки велика, що кожна дівчина зможе підібрати для своєї машини потрібний стиль та образ. Плівки під друк також бувають різні, детальніше про види плівок та їх характеристики, можна дізнатися на сторінці https://www.dstrade.com.ua/product-category/avtostajling/plenki-pod-pechat/. З використанням вінілової плівки виходить реалізувати найсміливіші дизайнерські фантазії, наприклад, як на цих фото.

Ця дівчина настільки надихнулася забарвленням популярної колекції купальників від престижного дизайнера Марі Хоффман, що навіть зробила дизайн свого Мерседеса у цьому стилі. А найпопулярнішою вініловою прикрасою автомобіля серед дівчат є «Рожевий камуфляж».

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *