Оздоблення стін: рідкі шпалери, типи та різновиди матеріалів

У сучасних будівельних магазинах представлено широкий вибір різноманітних товарів. Що купити для проведення ремонту, чи варто платити за бренд, реально чи не замінити звичайні шпалери рідкими – далі.

Рідкі шпалери – що це таке

Оздоблення стін робиться під час ремонту квартири або будинку, незалежно від типу робот. У продаж представлений широкий асортимент товарів, що мають різні особливості, сильні сторони та мінуси, але більшість покупців обирають традиційні варіанти – шпалери, побілка, фарбування. Якщо ви хочете зробити житло максимально красивим та функціональним, пошукайте щось особливе. Цікавий варіант для оздоблення стін – рідкі шпалери.

Купити рідкі шпалери можна в будь-якому магазині будівельних матеріалів, ціна залежатиме від бренду, типу покриття, декоративних ефектів. За структурними характеристиками матеріал має спільні риси з декоративними штукатурками. До складу рідких шпалер входять клей, наповнювач, фарба, додаткові речовини. Асортимент матеріалів великий, при бажанні можна буде купити рішення з крихтами слюді, мрамору, блисками або звичайними без домішок. Є стійкі до утворення плісняви варіанти.

Типи

Рідкі шпалери діляться на кілька категорій в залежності від матеріалу основи.

Основні типи:

  • шовк,
  • целюлоза,
  • комбіновані рішення,
  • бавовна.

Шовкові стійкі до деформацій, додатково виглядають протягом значної години, не бояться активного сонця. За умови професійного нанесення зберігають первинну фактуру та відтінки не менше 10 років. Ціна висока. Основа целюлозних варіантів – звичайна папір, коштує рішення дешевше. Вартість комбінованих рішень залежить від конкретного типу матеріалу, хлопок – гарний та порівняно недорогий варіант.

Рідкі шпалери універсальні, додатково виглядають у різних інтер'єрах. З ними можна виконати швидкий ремонт, у тому числі, якщо у домівці є незручні кути, або стіни не рівні. Оздоблення буде оптимальним варіантом для кімнат із виступами, малими нішами. На відміну від фарбування, складна підготовка не потрібна. Поверхня приємна на дотик, відтінків та фактур у продаж багато.

Як використовувати

Наносити рідкі шпалери просто, працювати згідно з рекомендаціями виробника обов'язково.

Готують розчин згідно з інструкцією, стіни попередньо обробляють наждаком або спеціальним інструментом. Тріщини, відколи можна заповнювати шпаклівкою. Наносять шпалери на гіпсокартон, кирпич, дерево. За бажанням можна приготувати розчин власноруч.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *