iTree: органічні ідеї декору для high-tech іграшок

iTree – це високоякісні iPhone та IPod док-станції, зроблені з … простого стовбура дерева! Кожен iTree унікальний - клієнти самі обирають сорт деревини, його довжину та текстуру, а також конфігурацію для вбудованої техніки. Вони можуть навіть самі проїхатися по лісозаготівлях і забрати стовбур дерева, що сподобався.

Деревина потім вручну обробляється в південній Австрії теслями Tischlerei Lenz за допомогою спеціальної техніки та інструментів. В результаті виходить оригінальна док-станція з ідеальними для одержання відмінної якості звуку пропорціями.

Станцію можна помістити на ніжки як автономну частину декору приміщення або підвісити до стіни або стелі, що буде ідеальним рішенням для невеликих кімнат. Зараз можна вибрати з трьох видів деревини: вишня, тополя та ялина, втім, клієнт може вибрати абсолютно будь-яке дерево.

iTree сумісний із будь-яким iPhone, iPod або старими програвачами компакт-дисків. Він навіть може бути обладнаний невеликим столиком. Гарний та функціональний iTree з натуральних матеріалів – природна інновація компанії kmkg studio.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *