20 ідей декору ванних кімнат зі шпалерами на стінах

Шпалери - не найпопулярніше облицювання стін для ванних кімнат. Хоча на ринку є досить багато вінілових шпалер, які можуть витримувати вологість ванної, люди все ж таки побоюються їх використовувати і залишаються прихильниками плитки. На мій погляд, вибір на користь шпалер дасть більше простору для творчості та можливість створити яскравий, незвичайний, унікальний дизайн ванної інтер'єру.

Навіть якщо ви любите приймати гарячу ванну з великою кількістю пари, встановлення підлоги з обігрівом та гарної вентиляції допоможуть швидко осушити приміщення, а стіни не будуть вологими тривалий час. Також цікавий варіант поєднання плитки та шпалер. Перегляньте кілька прикладів інтер'єру ванних кімнат зі шпалерами. Можливо, вам захочеться відійти від традиційної плитки, мозаїки та кахлю?

bathroom-with-wallpaper-35 bathroom-with-wallpaper-36 bathroom-with-wallpaper-37 bathroom-with-wallpaper-38 bathroom-with-wallpaper-39 bathroom-with-wallpaper-40 bathroom-with-wallpaper-41 bathroom-with-wallpaper-20 bathroom-with-wallpaper-21 bathroom-with-wallpaper-22 bathroom-with-wallpaper-23 bathroom-with-wallpaper-24 bathroom-with-wallpaper-25 bathroom-with-wallpaper-26 bathroom-with-wallpaper-27 bathroom-with-wallpaper-28 bathroom-with-wallpaper-30 bathroom-with-wallpaper-31 bathroom-with-wallpaper-32 bathroom-with-wallpaper-33

Фотографії: shelterness.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *