Як заощаджувати на покупках в інтернет-магазинах?
З розширенням торгової справи на теренах глобальної мережі все більше людей вирішують купувати необхідні товари в інтернеті. Багато платформ пропонують продукцію вітчизняних та закордонних брендів, вартість яких може бути знижена за умовами акції у магазинах. Для того, щоб ваші покупки були не тільки корисними, але й розумними за витратами, слід слідувати кільком простим рекомендаціям експертів:
- Купувати товари через великі майданчики, де зібрано інформацію про товари та ціни різних магазинів;
- Відстежувати розпродаж, вигідні акції;
- Використовуйте промо-коди, ставайте учасниками бонусних програм, робіть репости, запрошуйте друзів;
- Кешкеби-сервіси - оптимальний спосіб заощадити на покупках у мережі.
Зміст
Порада №1: Використовуйте агрегати низьких цін
На просторах є кілька глобальних інтернет-порталів, де користувач зможе знайти товар моделі, що цікавить, на сторінці якого наведені посилання на магазини із зазначенням вартості. Вибирайте оптимальні умови для покупки та переходьте за посиланням у відповідний інтернет-магазин, щоб оформити замовлення.
Порада №2: Слідкуйте за сезонними розпродажами та акціями
Більшість торгових точок регулярно влаштовує грандіозні розпродажі продукції, серед яких взуття, одяг, текстиль, побутова техніка, засоби для догляду косметика та багато іншого. Найяскравіший приклад – «Чорна П'ятниця», коли всі магазини у різних країнах та містах влаштовують тотальний розпродаж зі знижками до 90%.
Порада №3: Використовуйте промо-коди
Багато інтернет-порталів пропонують купони для знижок при покупці в різних торгових точках. Переходьте на сайт, вивчайте умови для отримання промо-коду та виконавши їх, отримуйте вигідні знижки. Часто магазини дарують бонуси або купони на знижки покупцям, які раніше робили тут покупки. Деякі портали дарують безкоштовну доставку або знижки за дрібного або великого опту.
Порада №4: Бонуси за програмою лояльності, за репост чи запрошення друга
Для підвищення лояльності клієнтів віртуальні платформи з продажу різної продукції пропонують користувачам сталь постійними покупцями та брати участь у програмі лояльності, що діє за разовим чи накопичувальним принципом. Чим більша сума, тим вища знижка (до 10-15%). Часто користувачеві пропонують зробити підписку, репост на сторінку у соціальній мережі та отримати за це невеликий бонус. Додаткові знижки дарують і за запрошення друга, який за вашим посиланням оформить замовлення.
Порада №5: Використовуйте Cashback-сервіси
Не обов'язково чекати на розпродаж або накопичувати бонуси, щоб вигідно купувати в інтернеті. Спеціальні кешбек-сервіси пропонують замовляти необхідну продукцію онлайн у популярних інтернет-магазинах та отримати повернення частини сплачених коштів на власний рахунок. Для цього необхідно перейти за посиланням на сайті Cashback-сервісу та після покупки отримати гроші на рахунок в особистому кабінеті. Ці гроші ви можете витратити на інші придбання або вивести на банківську картку, електронний гаманець.
Не варто поспішати з покупками на першому сайті, що попався. Витратьте всього кілька хвилин особистого часу та замовте товар на вигідних умовах.
Читайте також:
- Норкові шуби у світі моди: як вибрати та доглядати за шубою
- Як ефективно організувати корпоративне навчання: від тренінгів та семінарів до масштабних конференцій
- Бочка для меду: використання та рекомендації
- Віртуальний номер для WhatsApp: зручність, безпека та можливості
- Віртуальний номер телефону: Сучасне рішення для комунікацій