Як швидко прочистити раковину на кухні?

Засор у раковині на кухні завдає маси незручностей. Крім неприємного запаху із труб, ви не можете нормально готувати без доступу до чистої води. Саме тому виправляти ситуацію потрібно у найкоротший термін. Разом з експертами компанії Труболюб, які спеціалізуються на аварійному очищенні каналізації, ми підготували кілька порад, які вам знадобляться.

Народні методи

Який спосіб усунення засмічення першим спадає на думку? У 90% випадків - це окріп. Справді, якщо влити у зливний отвір кілька склянок окропу, від жирових відкладень та дрібних залишків їжі це допоможе. Ще один метод: використовувати розчин оцтової чи лимонної кислоти. Якщо обидва способи не допомогли, вам знадобиться допомога професіоналів. Прочистити раковину зможуть фахівці компанії Труболюб, переглянути прайс на послуги можна на сайті trubolub.com.ua/uslugi/prochistit-rakovinu/.

Чи можна прочистити раковину вантузом

Гарантувати не можемо, але спробувати все ж таки варто.

Ось покроковий алгоритм дій:

  1. Мокрою ганчіркою закриваєте всі отвори переливу.
  2. Щільно притискаєте вантуз до зливного отвору для створення ефекту вакууму, а потім різко смикаєте його на себе. Повторити маніпуляції потрібно щонайменше 3-5 разів.
  3. Якщо це допомогло і засмічення, відкриєте кран і направляєте струмінь води в зливний отвір.
  4. Щоб пробка повністю пішла у каналізацію, рекомендуємо завершити процедуру вливанням пари склянок теплої води.

Якщо описаний вище алгоритм дій не допоміг, краще звернутися за допомогою до сантехніку, щоб не посилити ситуацію із засміченням. Важливий момент: якщо у вас кухонна мийка з двома чашами, то потрібно одночасно використовувати два вантузи. Попросіть когось допомогти.

Як відбувається прочищення тросом

Самостійно тут ви навряд чи впораєтеся, хоча сам пристрій виглядає досить просто. Трос являє собою хитромудрий дріт, на нижньому кінці якого розташований спіралеподібний бур. Зверху знаходиться ручка. Такий пристрій зазвичай використовується для прочищення металевих труб, де більша ймовірність наявності іржі та внутрішніх пошкоджень. Завдання майстра: обережно вкрутити трос у сміттєвий затор, обминаючи всі поглиблення та кути.

Самостійно прочищати тросом раковину не рекомендуємо, тільки досвідчені майстри з аварійної служби каналізації знають, що краще застосувати в тій чи іншій ситуації. Можливо, для усунення вашого засмічення доцільніше використовувати спеціальне обладнання з подачею під тиском пари або води.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *