Як правильно вибрати квартиру в новобудові Одеси?

Компанія Будова будує житлові будинки та комерційні приміщення в Одесі вже 20 років. Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові, то зможете вибрати з десяти готових і дев'яти житлових комплексів, що будуються компанії.

Чим хороші ЖК Будова?

Під час будівництва проектів компанія користується методом тунельної опалубки. За такого методу будується каркас будівлі, який потім заливається бетоном. Всі процеси за такого будівництва автоматизовані, а робітники завжди знають, що робити. Це дозволяє будувати будівлі швидше і точніше, ніж за інших методів, а також економити на оздоблювальних роботах. При цьому зберігається висока якість споруди. Компанія використовує опалубку німецької фірми NOE та турецького виробника MESSA.

При створенні елементів декору, фасадної плитки та сендвіч панелей Будова використовує вироби зі склофібробетону. Цей матеріал легший і міцніший за залізобетон. Такі вироби легко перевозити і встановлювати, вони швидше тверднуть. Завдяки цьому будівництво відбувається швидше, а вартість робіт зменшується. Зменшується кінцева вартість квартири.

Для звукової та теплоізоляції компанія використовує полістиролбетон. Цей матеріал пригнічує звуки і зберігає тепло краще ніж пінопласт або мінеральна вата. Ви не чутимете, як сусіди через стінку набирають воду або голосно розмовляють.

Огляд житлових комплексів та планувань

Крім високої швидкості будівництва та надійних матеріалів, всі житлові комплекси знаходяться у престижних районах міста зі зручним транспортом, магазинами та школами у кроковій доступності.

Кожен житловий комплекс обладнаний підземним паркуванням, дитячими майданчиками і зонами відпочинку, а також включає мінімум 5 типів планувань. Відповідний варіант зможе знайти будь-який клієнт, який бажає придбати квартиру в новобудові Одеси.

Для тих, хто любить море

  • "Новий берег".

Це 24-поверховий будинок на вулиці Новобереговій за сім хвилин ходьби від моря. У багатьох квартирах встановлені панорамні вікна з видом на море. Передбачено планування від 43 м2 до 147 м2. Новий Берег зданий.

На території комплексу знаходяться дитячі та спортивні майданчики. Під будинком розташований підземний паркінг – машини не заважатимуть проходу вулицями. Окрім квартир тут здаються офісні та комерційні приміщення. Працювати та ходити за покупками можна не виходячи за межі двору.

  • Житловий комплекс Гагаріна.

Це п'ять 24-поверхових будинків на території колишнього Пивзаводу з видом на море, що відкривається з верхніх поверхів. Поруч знаходиться Французький бульвар та Одеська кіностудія. До траси здоров'я та лінії берега десять хвилин пішки.

На закритій території комплексу знаходяться зелена зона, підземна та надземна парковки, зони відпочинку та спортивний майданчик. На першому поверсі розташовані комерційні та офісні приміщення. У кроковій доступності від новобудов знаходяться супермаркети, поліклініка та парк Обласної Ради.

  • ЖК на Академічній.

25-поверховий будинок у Приморському районі неподалік колишньої міжрейсової бази моряків. З багатьох квартир відкривається краєвид на море. Неподалік будинку – Ботанічний сад і дендропарк Перемоги. До Траси Здоров'я та берегової зони відпочинку 15 хвилин пішки.

У будинку є планування від 36 м2 до 66 м2. Передбачено багаторівневе паркування, спортивні та дитячі майданчики. Дві секції комплексу вже здано.

Для сім'ї

«Альтаїр-3»

Це один із найдоступніших ЖК компанії Будова. Він знаходиться поряд з Одеським обласним радіотелевізійним центром у спальному районі. Альтаїр будується в пішій доступності від парку Горького та розважальних центрів.

У комплексі передбачено багаторівневе паркування, приміщення для кафе, аптек, ресторанів та магазинів. У дворі будуть розташовані дитячі майданчики та зони відпочинку. РК знаходиться на етапі заливання фундаменту. Доступні планування від 43 м2 до 85 м2.

«Зіркове містечко»

Комплекс із шести 24-поверхових будинків у Київському районі. У пішій доступності від ЖК знаходяться парк Горького та площа Толбухіна. Тут зручно житиме сім'ї з дітьми – поруч знаходяться школи, дитячі садки, розважальні центри. Територія ЖК охороняється цілодобово. Усередині знаходяться дитячі майданчики та зони відпочинку. Передбачено підземне паркування. Будинки перших двох секцій уже здані в експлуатацію.

«Мандарин»

Житловий комплекс із двох будинків по 24 поверхи у Приморському районі по вулиці Канатна 122. У «Мандарині» передбачено планування одно- та двокімнатних квартир від 40 м2 до 76 м2. У будинках є підземний паркінг. ЖК Мандарин уже зданий в експлуатацію. Купити квартиру та почати робити в ній ремонт можна вже зараз.

Ближче до центру

Житловий комплекс на Єврейській

Знаходиться в центрі міста за адресою Єврейська 3. Щоб зберегти історичний вигляд міста Будова, розробила проект з 9 поверхів, що вписується в архітектуру центральної Одеси. Поруч із ЖК знаходяться парк Шевченка, вулиця Дерибасівська, пляж Ланжерон та інші визначні пам'ятки Одеси.

Передбачено планування від 33 м2 до 229 м2. Також у комплексі знаходяться дворівневий підземний паркінг, майданчики для спорту та відпочинку.

На що ще звернути увагу?

У всіх ЖК компанії обладнані сучасними безшумними ліфтами, що передбачають можливість встановлення систем автоматичного регулювання опалення, обліку витрати тепла та інших систем. Квартири обладнані підвісними стелями, а підлога зроблена з декоративного покриття.

На офіційному сайті компанії можна вивчити планування житлових комплексів, подивитися, як будується будинок у реальному часі, та знайти фотографії вже збудованих будівель. У деяких ЖК діють пільгові умови, що дає змогу придбати квартиру зі знижкою. Для цього необхідно зв'язатися з менеджером на офіційному веб-сайті будівельної компанії. Переходьте на сайт budova.ua та замовте зворотний дзвінок у менеджера, щоб дізнатися, як вигідно купити квартиру в новобудові Будова.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *