Сукня-трансформер на блискавках

Чилієць за походженням, американський художник і дизайнер Sebastian Errazuriz прагне створення творів, які можуть нагадати людям про їхню смертність, запросити їх по-новому поглянути на своє життя та питання їхнього повсякденного життя. Виходячи з цієї концепції народилася дивна і оригінальна сукня — трансформер.

Дизайн сукні на блискавках має безліч стилістичних конфігурацій. Власниця може застібати і розстібати будь-яку зі 120 горизонтально розташованих блискавок-застібок по всьому обхвату сукні. За лічені секунди початковий дизайн плаття набуде зовсім іншого вигляду.

Конструкція дозволяє швидко перейти від елегантного міді до сексуального міні з розрізами в найнесподіваніших місцях, від суворої цільної сукні до грайливого комплекту, що складається з майки-топу та коротенької спідниці. Між ними існує майже необмежена кількість варіацій на тему довжини та цілісності сукні. Злегка розстебнута і трохи незастебнута блискавка вмить перетворить ваш стиль і щохвилинний характер.

Дизайн сукні не новий, Sebastian Errazuriz створив його ще у 2005 році, але з того часу завдяки універсальності його актуальність не втрачено.

Джерело фотографій

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *