Пропозиції свободи творчості

На сайті kolorit.ua є матеріали для різних поверхонь та етапів фарбування:

  • фінішна шпаклівка;
  • лаки та емалі;
  • інтер'єрні фарби;
  • клей для склошпалер;
  • засоби підготовки поверхні.

Компанія уважно відстежує нові розробки світового ринку ЛКМ. Найкращі ідеї дають старт творчим пошукам колористів, технологів та дизайнерів. Завдяки цьому ми можемо випробувати такі новинки, як шпаклівка, що кольорується, і протимікробна фарба з іонами срібла.

Інтер'єрні фінішні покриття випускаються в 2 лінійках - Home (для дому) та Professional (фарби для об'єктів). Вони розраховані на приміщення будь-яких типів, у тому числі з різною вологістю, стійкі до миття, захищають поверхню грибка. Фарби Home лінійки гіпоалергенні та екологічні, безпечні для людей зі зниженим імунітетом та дітей. Professional використовуються на великих площах, відрізняються зручним та простим нанесенням.

Шпаклівка та зміцнювальні та захисні ґрунтовки допомагають підготувати поверхню до фарбування. Лаки та емалі на водній основі оберігають метал від корозії, деревину – від грибка та вологи. Вони надають поверхні елегантного блиску або приємної матовості, підкреслюють натуральну текстуру дерева. Не жовтіючий клей для склошпалер надійний. Він оберігає стіни від появи плісняви.

Рішення для ваших проектів

Продукція ТМ Kolorit виготовляється з використанням технологій Tikkurila та сировини світових виробників, включаючи Basf, Dow та Venator. Робота над фарбами починається з ретельного аналізу умов, у яких вони використовуватимуться. Розміри приміщення, вологість, ступінь експлуатаційного навантаження все має значення.

Завдяки професійному тонуванню палітра фарб налічує понад 50 тисяч кольорів. Відтінок та ступінь його блиску підбираються з урахуванням стилю приміщення, його освітленості. Захист від плісняви та грибка «вбудований» у більшість ЛКМ. Деякі візуально приховують нерівності стін, створюють ефект антивідблиску, добре переносять миття лужними засобами. Продукти екологічні, гіпоалергенні, зручні у роботі на складних поверхнях.

Головне підтвердження якості продукції бренду Kolorit – популярність у покупців та перемога у вітчизняній номінації «Фарба року 2020». Власні виробничі потужності всередині країни дозволяють зробити ціни на лаки та фарби доступними.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *