Топ-3 найпопулярніших блендерів Bosch

Важко уявити життя сучасної людини без побутової техніки, яка значно заощаджує час на приготуванні їжі. Що скажете про блендер? Він незамінний при випіканні, шаткування та змішуванні інгредієнтів для різних страв. Більше того, в деяких моделях є функція м'ясорубки та терки, що робить їх ще більш популярними на кухні. У плані співвідношення ціна/якість ми вважаємо найкращим вибором блендер Bosch. Цей бренд давно на ринку, він цінує свою репутацію і випускає справді якісну техніку, зручну в побуті. Разом із експертами Partner Bosch Siemens ми склали свій топ-3 найпопулярніших блендерів від Bosch, які сміливо можемо рекомендувати до покупки.

1. Блендер Bosch MS62B6190

У розробці цієї моделі блендера брали участь професійні інженери Німеччини, які відомі своєю ретельною увагою до деталей. Вони проектували Bosch MS62B6190, ґрунтуючись на спілкуванні із сучасними господинями та їх очікуваннями від цього приладу. Так з'явився ергономічний легкий корпус із прогумованою ручкою, яка не ковзає і дуже зручно лежить у руці. А легкодоступні та великі кнопки дозволяють контролювати процес збивання/шинкування на будь-якій його стадії. Склянка з мірною шкалою та кришкою для зручного зберігання продуктів полегшує процес зважування інгредієнтів, а довговічний ніж із чотирма гострими лезами QuattroBlade забезпечує швидке та якісне подрібнення/збивання. 12 швидкостей та режиму Турбо більш ніж достатньо для роботи з різними консистенціями.

2. Блендер Bosch MMBH6P6B

Це вже середній чи преміум ціновий сегмент, оскільки блендер оснащений технологією Bosch VitaBoost. Має потужний мотор 1.600 Вт з більш ніж 45.000 об/хв. Вражає, правда? Високошвидкісний блендер суттєво скорочує час на подрібнення продуктів навіть із твердою та волокнистою структурою. У комплекті з Bosch MMBH6P6B йде книга рецептів: понад 30 рецептів смачних та корисних напоїв та страв, спеціально підібраних для VitaBoost, включаючи корисну інформацію про здорові продукти.

3. Блендер Bosch MSM26500

Ми вирішили віддати йому третє місце у нашому топ-3, бо це максимально простий та бюджетний блендер. Його потужність складає 600 Вт. У комплекті йде склянка з мірною шкалою, універсальний подрібнювач, віночок та занурювальний ніж. Усі моделі MSM26500, як і будь-які інші від Bosch, протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *