Переваги та особливості настінних кондиціонерів
Влітку або взимку для підтримки комфортної температури краще використовувати сучасні системи кондиціювання з високою потужністю та низьким споживанням енергії, разом із гранично довгим ресурсом експлуатації. Усі цією заявленою вимогою повною мірою відповідають лише настінні версії кондиціонерів.
Власну фірмову назву дані версії кондиціонерів отримали за одну особливість – блоки, як зовнішні, так і внутрішні, прийнято встановлювати на стіни, що несуть, будинку окремо. За такого дизайну у виробника з'являється рідкісна можливість збільшити показник потужності охолодження. Топові версії даного кліматичного обладнання часто мають потужність охолодження, яка запросто може сягати двозначних позначок (аж до 24 000 БТЕ/год, що вистачить охолодити приміщення площею до 75 м при висоті стелі до 3 м), а також гарантувати знижене споживання енергії – аж до 2,2 кВт.
Даний показник економічності пояснимо тим, що широко використовуються досконалих у технічному плані роторних компресорів, здатні ще ефективним чином стартувати при широкому діапазоні напруги, тобто в межах 175-250 В.
ККД настінних кондиціонерів
Недарма, ККД у таких кондиціонерів може сягати чотирьох одиниць, що значно більше, ніж фіксувалося в перших радянських аналогів віконних кондиціонерів, які мали показник EER лише до 1.5 одиниць!
Інверторна компресійна технологія
Кондиціонери високої цінової лінійки часто мають замість «серця» інверторні компресорні блоки, у яких роторна частина здатна не тільки крутитися швидше або повільніше у прямій залежності від навантаження, але також серйозно заощадити електричну енергію. Аж до 30% протягом року, якщо техніка буде використовуватися не тільки для охолодження, але й нагріву. Інверторні компресори підтримують режим швидкого зниження температури 5 градусів протягом п'яти хвилин. У цьому випадку використовується функція PAM або Турбо, яку неможливо отримати у версії з традиційними компресорними блоками.
Дані версії блоків відрізняються гранично низькими показниками щодо шумового тиску - до 45 дБ при найпотужнішому режимі, а якщо не забути включити нічний режим, то шумовий тиск падає до 20 дБ, що нижче фонових значень. Якщо зовнішній блок оснащується функцією самоочищення, а внутрішній блок ще деякий час пропрацює в режимі вентиляції, то на поверхні випарної частини влітку не утворюватимуться колонії бактерій, і ніхто в сім'ї в літній час не зможе захворіти на респіраторні захворювання. А додаткові фільтри з поролонового матеріалу, HEPA або BIO дозволять ретельно очищати навколишнє повітря. Якщо поруч будуть пожежі, то варто включити кондиціонер, як повітря в приміщенні миттєво ще й очиститься!
Встановлення та ремонт
Установка настінних кондиціонерів часто безкоштовна. Достатньо купити версію з монтажним комплектом, в якій є кронштейни та мідні трубки, як майстер все це з'єднає з двома блоками та магазин дасть гарантію на всю кліматичну техніку. Але влітку черги на встановлення кондиціонерів можуть розтягнутися на довгий час, але можна найняти бригаду, яка встановить настінний кондиціонер від $25, що в наш час вважається дуже невеликим показником. Також якщо прилад вийшов з ладу, існують компанії, що надають послуги. ремонту кондиціонерів, наприклад, сервісний центр «Клімат Центр», що має відповідні сертифікати та великий досвід в обслуговуванні кліматичного обладнання.
Читайте також:
- Норкові шуби у світі моди: як вибрати та доглядати за шубою
- Як ефективно організувати корпоративне навчання: від тренінгів та семінарів до масштабних конференцій
- Бочка для меду: використання та рекомендації
- Віртуальний номер для WhatsApp: зручність, безпека та можливості
- Віртуальний номер телефону: Сучасне рішення для комунікацій