За рахунок яких переваг БМЗ-технологія витісняє капітальне будівництво

Час – цінний ресурс. Тому підприємці надають перевагу новим рішенням для налагодження business-процесів у компаніях. Сьогодні у тренді інноваційні способи будівництва, що дозволяють отримати прибуток у рекордно короткий час. Застосування БМЗ-технології забезпечує зведення об'єктів, готових до роботи та запуску обладнання. https://www.promstan.com.ua/metallokonstruktsii- металоконструкцій та сендвіч-панелей, необхідних для будівництва швидкомонтованих будівель, – правильне рішення. Завод надає гарантію на монтажні роботи.

У чому полягають плюси нових рішень

Конструкції із сендвіч-панелей відрізняються високими експлуатаційними характеристиками. Це відсутність усадки, довговічність, надійність та практичність будівлі.

БМЗ-технологія полягає у виготовленні металоконструкцій та сендвіч-панелей, монтаж готових конструкцій. Корпорація «Промстан» має ліцензію на зайняття такою діяльністю. Виробничі площі заводу займають 1000 кв. м. Упродовж місяця корпорація випускає понад 150 тонн виробів.

БМЗ-технологія має незаперечні переваги, в порівнянні з традиційними методиками будівництва. Її застосовують для зведення:

  1. складів;
  2. цехів заводів та фабрик;
  3. станцій техобслуговування;
  4. торгових приміщень;
  5. спорткомплексів;
  6. об'єктів сільськогосподарського призначення;
  7. офісів.

БМЗ-метод вважається найраціональнішим способом будівництва. Його головна перевага – отримання споруди, готової до використання. При цьому потрібні порівняно невеликі вкладення фінансів.

Увага! Зведення будівель займає мінімум часу. Будівельний процес об'єкта площею близько 1500 кв. м. триває від двох до чотирьох місяців.

Перспективи застосування БМЗ

Сучасні підприємці віддають перевагу інноваційним методикам будівництва, що дозволяють у скорочені терміни звести будинок, що має відмінні експлуатаційні характеристики. Серед інших переваг – монтаж за будь-якої погоди. Будівельний процес не передбачає мокрих робіт, тому дощ не буде на заваді. Єдине обмеження стосується зимових місяців, коли на вулиці стоїть сильний мороз.

БМЗ-об'єкти будуються за принципом конструктора, елементи якого з'єднуються між собою за допомогою болтів та шурупів. Технологія постійно вдосконалюється, щоби зменшити вагу металоконструкцій. Це забезпечує будівництво надійних будівель, які не вимагають капітального фундаменту. Такий підхід зменшує витрати на будівництво, адже облаштування глибокої основи – одна з головних статей бюджету. Додатковий плюс – простота оформлення споруди. Відповідно до закону, об'єкти з неглибоким фундаментом належать до категорії тимчасових споруд. При необхідності будівля легко демонтується та переноситься на нове місце.

Важливо! Термін служби БМЗ-будівель сягає п'ятдесяти років. Споруди вирізняються гігієнічністю, адже на металевих поверхнях не розмножуються патогени. До плюсів також відносяться герметичність та екологічна безпека конструкцій.

БМЗ-об'єкт легко масштабувати або змінити профіль використання. Якщо компанія розвивається або змінює сферу, робочі приміщення можна збільшити, утеплити, перемістити. Причому збирання та розбирання не погіршують характеристики конструкцій.

Важлива перевага – скорочення витрат на зовнішнє оздоблення. Завдяки естетичній привабливості сендвіч-панелі не потребують додаткової обробки.

Джерело: сайт promstan.com.ua

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *