Приховані двері – сучасне дизайнерське рішення

Думаєте, що тільки в кіно можна побачити потаємні двері? А ось і ні! Сьогодні це модний тренд.

Приховані двері в дизайні інтер'єру сучасних квартир та будинків застосовуються для того, щоб зробити простір легшим, мінімалістичним та стильним.

Бажаєте виконати нестандартний дизайн інтер'єру вашого будинку чи квартири? Цікаво обіграти простір, не порушивши при цьому функціональності, а двері перетворити на стильний акцент інтер'єру? Тоді стоїть замовити інтер'єр із прихованими дверима у студії дизайну інтер'єрів PERSPECTIVA. Тут працюють талановиті, креативні дизайнери, які створять унікальний інтер'єр, враховуючи ваші потреби та уподобання.

Як виглядають двері-невидимки в інтер'єрі?

Приховані двері – це прорив на ринку дверей. Дверна конструкція зливається по тону, малюнку зі стіною, в якій розташований отвір, і залишається майже непомітною. Такі секретні двері-невидимки встановлювали колись у своїх покоях монархи.

Сьогодні подібні диво-двері потрібні не так для приховування таємниць, як для декорування інтер'єрів. Наприклад, за задумом дизайнера, необхідно приховати дверний отвір, розташований на акцентній стінці. В цьому випадку стіна та двері обробляються однаково, і цілісний малюнок не переривається.

Міжкімнатні двері прихованого механізму прості в обслуговуванні, легко відчиняються і закриваються, так як виробники встановлюють на них магніт, що не дає їм гриміти.

  • Щоб двері дійсно залишалися секретними, ручки дверей теж можуть бути непомітними.

Приховані двері доречні в інтер'єрі будь-якої кімнати. За потаємними дверима спальні може ховатися вбиральня, кабінет або майстерня. Міжкімнатні двері прихованого монтажу в інтер'єрі вітальні теж доречні, наприклад, для укриття від очей комори приміщення.

Приховані двері як елемент декору

Двері прихованого монтажу часто маскують під оздоблення стіни. І тут декоративне покриття виглядає як цілісна картина, і дверне полотно не порушує гармонійного сприйняття. Наприклад, вся стіна обклеюється фотошпалерами або покривається декоративною штукатуркою.

Дверна конструкція стане невидимою під таким оздобленням і не порушить задум дизайнера. Подібний варіант дуже рятує інтер'єри приміщень, де є кілька виходів. Приховані конструкції забезпечують більш гармонійний та цілісний інтер'єр. Дверна конструкція не притягує погляду. Іноді її наявність видає тільки тоненькі кромки торців дверної коробки та полотна, а також ручка – але це стосується переважно розстібних моделей. Поворотні та маятникові конструкції приховують і ручку.

Модний тренд сьогодні – міжкімнатні двері прихованого монтажу в інтер'єрі вітальні, вкриті дзеркалом. Для такого декору зазвичай використовують полотна із дзеркальною поверхнею, які можуть бути тоновані під бронзу, графіт. Дзеркальна конструкція виконує функцію дзеркала для підлоги і візуально розширює простір. Ще одним цікавим рішенням буде дзеркалами всю поверхню стіни, на якій будуть такі двері прихованого монтажу із дзеркалом – тоді взагалі отримаєте ефект Аліси в країні чудес 🙂

Також дверне полотно може бути оброблене просто склом, забарвленим на фабриці за заздалегідь обраним кольором по RAL.

Бажаєте зробити декоровані двері помітним елементом інтер'єру? Приховані двері можна, навпаки, виділити, покривши натуральним або штучним шпоном у пастельних або насичених тонах. Або обклейте їх шпалерами, контрастними за кольором. Або замовте двері у скляному покритті в кольорі, що відрізняється від кольору стіни.

Якщо вам дозволяє бюджет, дуже круто будуть виглядати варіанти зі збільшеною висотою дверного полотна - наприклад, 2,3 м або зовсім до стелі, тоді як стандартна висота складає 2 м. Ціна дверей прихованого монтажу починається від ~400$.

І якщо спочатку приховані двері використовували тільки для того, щоб сховати суто утилітарні або особисті приміщення, наприклад, комору у вітальні, вбиральню в опочивальні і навіть домашній офіс, то сьогодні їх використовують абсолютно для всіх кімнат.

Але купити приховані двері та замовити їх установку – це лише частина шляху. Якщо не продумати весь зміст вашого дизайну до дрібниць, то ви просто перекриєте ваш будинок і не досягнете бажаного результату в інтер'єрі. Адже естетичне сприйняття приміщення це головна складова дизайну інтер'єру. Тільки професійний дизайнер здатний зробити комфортний інтер'єр, де все буде взаємопов'язано і функціонально, і зможе побачити в голих стінах майбутній проект інтер'єру, враховуючи всі нюанси.

Звертайтесь до професіоналів своєї справи – студію дизайну інтер'єрів Perspectiva!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Скрытая дверь – современное дизайнерское решение”

  1. Георий Рой

    Дуже приємно бачити свої дизайнерські напрацювання, реалізовані мною у 2005-2008 роках у своїй квартирі. Особливо сподобалася ідея дверей у стелю, як я й зробив. Бажаю й надалі вашою компанією комерційного успіху. Є в мене ще кілька реалізованих ідей, як пропозиція про подальшу співпрацю.

  2. Алиса

    Все ж таки красиво виглядає квартира з прихованими дверима. Дуже сподобалася квартира на першому малюнку. Я так розумію - це та квартира, що і на відео?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *