Важливі особливості вибору кондиціонера

Перші кондиціонери з'явилися понад сто років тому. Вони відрізнялися значними розмірами, високим рівнем шуму та малою продуктивністю. Сучасні моделі компактні, безшумні і мають цілий набір додаткових функцій, включаючи нагрівання повітря та його іонізацію.

Чим більше таких бонусів, тим дорожче буде купити кондиціонер даної моделі. Однак це не означає, що на ринку немає кондиціонерів, які справляються зі своїм основним призначенням і при цьому доступні середньому споживачеві.

Щоб підібрати оптимальний вид кліматичного обладнання, потрібно орієнтуватися в технічних параметрах, розуміти, у чому полягає перевага та недоліки моделі.

Основні переваги кліматичного обладнання

Встановлення кондиціонера несе з собою безліч переваг:

  • можливість керувати мікрокліматом у приміщенні;
  • коригування температурного режиму, рівня вологості;
  • економія електроенергії;
  • можливість знезараження та іонізації повітряних мас.

Можливість регулювання рівня вологості важлива для покупців, які мешкають у зонах підвищеної вогкості (прибережні населені пункти). Ряд моделей мають у своєму функціоналі "сухий режим", який знижує показники вологості без додаткового охолодження.

Сучасні кондиціонери – безшумні. Найгучніша частина – компресор, монтується на вулиці, зовні приміщення. Як додаткові функції у кліматичної техніки може бути очищення повітря від пилу, кліщів, бактерій і бруду. Такі моделі потрібні алергікам, астматикам, а також будинкам, де є маленькі діти. В останньому випадку популярна функція антибактеріального очищення та іонізації повітря.

Зовнішній дизайн

Слід зазначити і зовнішнє оформлення. У лінійці виробників є моделі, які добре маскуються в будь-якому інтер'єрі і навпаки, техніка, що привертає увагу своїм незвичайним дизайном.

Випуском кондиціонерів сьогодні займаються усі провідні виробники побутової техніки. Це стимулює конкуренцію, завдяки чому на ринку щорічно з'являються нові моделі з розширеним функціоналом, а стара техніка стає більш доступною ціною.

Поради щодо вибору

Якщо ви вирішили замовити кондиціонер, зверніть увагу на його потужність. Для приміщення площею 10 м² достатньо техніки з показником 1 кВт. У продажу сьогодні є моделі потужністю до 10 кВт, тобто здатні ефективно працювати на площі до 100 м².

Крім потужності, варто уточнити набір додаткових функцій. До їх переліку може входити:

  1. обігрів;
  2. антиалергенне очищення повітря;
  3. іонізація;
  4. вентиляції.

Також варто уточнити тип обладнання. Наприклад, інверторні кондиціонери більш економною витрачають електроенергію, але при цьому вони дорожчі коштують.

 

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *