Бінарний код голосу як принт на одязі

Приємно чути голос коханої людини і не менш приємно вимовляти ніжність на адресу другої половинки. Тепер звук голосу можна не лише слухати, а й бачити його візуалізований бінарний код на одязі. Уявіть собі, що ввечері ви загорнетеся в теплий в'язаний голос коханого!

бінарний код голосу на футболці trikoton

Німецькі дизайнери Trikoton пропонують замовникам звичайний в'язаний та трикотажний одяг з унікальним, неповторним принтом, родзинкою якого буде бінарний код вашого чи іншого голосу! Для реалізації такої ідеї було розроблено спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого частота звуку перетворюється на бінарний код. Комбінація - унікальна для кожної людини, а значить, ваш повсякденний одяг буде персоналізований саме для вас.

бінарний код голосу на легінсах trikoton

Створити собі або в подарунок близьким такий одяг просто: спочатку потрібно відвідати офіційний сайт Trikoton.com, вибрати з каталогу бажану модель футболки, кофти, легінсів або шарфика, вказати колір та розмір. Потім, за допомогою онлайн-додатку та мікрофону треба вимовити любовне послання чи привітання, наспівати романтичну серенаду або просто говорити ні про що.

процес створення одягу trikoton

При цьому відразу видно, як виглядає ваш голос на еквалайзері, а за хвилинку ви побачите і його вигляд, втілений у бінарному коді на одязі.

процес створення персоналізованого одягу trikoton

Розробники поставили за мету зробити процес пошиття одягу більш інтерактивним, і при цьому доступним і легким. Для цього проекту дизайнери вдосконалили старі швейні машини 70-х років, додавши до них по 24 двигуни та мікроконтролера. В результаті ми маємо можливість подарувати справді оригінальний та неповторний подарунок чи підкреслити власну індивідуальність. Комусь це може здатися марним і дорогим капризом, а хтось зрадіє теплій кофті з ніжним повідомленням улюбленим голосом.

персоналізований одяг trikoton

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *