Об'ємні портрети: книжкове мистецтво Нідерландів

Голландія, як і багато інших країн, зацікавлена у популяризації своєї культури, мистецтва та літератури на світовому рівні. Для цього існує державна організація Collective Promotion Dutch Literature, яка замовила незвичайні біографічні книги у формі об'ємних портретів їхніх головних героїв.

об'ємні книги

Щороку Collective Promotion Dutch Literature (CPNB), спонсорована урядом Нідерландів та меценатами, витрачає десятки мільйонів євро на просування літератури Голландії та видавництва книг на світовий ринок. Одним із проектів під патронажем CPNB є проведення щорічного Тижня нідерландської книги, до якого зазвичай приурочується видання за рахунок держави важливих і значущих книг. На початку 2011 року було надруковано серію книг — біографій відомих громадян Голландії під назвою «Geschreven Portretten»(Написані Портрети).

об'ємна книга - біографія Анни Франк

Ця колекція книжкової скульптури назавжди увійде до історії світового друкарства завдяки своїй унікальній об'ємній формі, що відтворює портрет людини, чия доля описана у книзі.

об'ємна книга - біографія Кадер Абдола

Таких незвичайних біографій удостоїлося чотири людини: єврейська дівчинка Ганна Франк, яка загинула в концтаборі, але встигла залишити щоденник із розповіддю про кошмарне життя при фашизмі, ірано-голландський прозаїк, поет і публіцист Кадер Абдола, нідерландський футболіст і тренер Луї Ван Галь, ну звичайно ж, найбільший художник-імпресіоніст Вінсент Ван Гог.

об'ємна біографія Луї Ван Галь

об'ємна біографія Вінсент Ван Гог

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Объемные портреты: книжное искусство Нидерландов”

  1. Mikarain87

    дуже цікаво, ох вже ці голландці, з'їдять кексик і вигадують

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *