Оновлюємо старий стілець у техніці мозаїки

Багато дизайнерів підходять до питання екологічно чистої утилізації сміття з творчого боку. Що зазвичай роблять із порожніми скляними пляшками? У них наливають рідини, їх збирають і здають у склотару, а ще їх люблять бити хулігани та … дизайнер Діна Фрід!

Діна пропонує чудовий спосіб декору старих меблів за допомогою шматочків будь-якої скляної тари, дзеркал та стеклярусу, викладених у техніці мозаїки, створеної своїми руками.

мозаїка своїми руками - декор стільця, Діна Фрід

Старий, обшарпаний стілець після декорування перетворився на приголомшливий трон, що грає на сонці відблисками і пускає сонячних зайчиків. Такий предмет інтер'єру неодмінно стане центральним у будь-якому інтер'єрі дачі, будинку чи навіть квартири. На його створення пішло близько двадцяти коричневих та зелених пляшок з-під пива, одне невелике дзеркало та кілька десятків скляних бусин (марблс).

вироби з пляшок - стілець в техніці мозаїки, Діна Фрід

Мозаїка наклеєна на всіх поверхнях з усіх боків випорожнення: спереду, ззаду, з боків, усередині на перегородках. Для декорування нагоді навіть шийки і днища пляшок, що стали центральним елементом візерунка.

мозаїка своїми руками на стільці

Бити пляшки молотком — неефективний та небезпечний метод, залишається багато сміття та дуже гострих уламків. Вирізати мозаїчні фрагменти слід склорізом по колу - біля денця та зверху до початку звуження пляшки. Отриманий циліндр зручно далі різати вздовж на смужки приблизно 3 см шириною, а їх - на трикутники і квадратики.

процес обклеювання стільця мозаїкою

Мозаїку потрібно клеїти на плитковий клей. Скляні шматочки з пляшок виходять опуклі, простір необхідно чимось заповнити, щоб вони мали контакт з поверхнею. Краї деталей мозаїки не дряпаються, оскільки перебувають під затіркою.

деталі мозаїки. Діна Фрід

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *