Вертикальний сад будинку: тераріуми з нержавіючої сталі

Чудова ідея організації вертикального міні-саду вдома, використовуючи магнітні контейнери. Виникає бажання покрити всі дверцята холодильника, металеві стелажі та полиці такими тераріумами, зробленими своїми руками!

Як контейнер для цього міні-саду використовувалася коробка Ikea з нержавіючої сталі з магнітним дном, яка відмінно тримається на будь-якій металевій поверхні.

Матеріали для вертикального магнітного тераріуму:

  • гравій (у будь-якому зоомагазині чи садовому)
  • грунт (якщо ви посадите не аерофіти)
  • аерофітні рослини, кактуси або сукуленти
  • мох
  • коробка з магнітом

Якщо контейнер з магнітом ви придбати не змогли, то на дно сталевої тари приклейте магнітну стрічку кріплення, яку можна купити в господарських магазинах.

Звичайно, цю ідею можна перетворити і на неметалеві поверхні, бази магнітів. Тоді на додаток до матеріалів знадобиться будь-яка коробка з кришкою, бажано прозорою (наприклад, круглі жерстяні коробки від печива) і елементи кріплення, за допомогою яких готовий тераріум потрібно буде прибити/прикрутити/приклеїти до стіни, дерев'яної балки, віконної рами або просто підвісити на мотузки до дерева.

Для того, щоб рослини дихали і до них був вільний доступ - у кришці контейнера краще вирізати віконце половинки. А для естетики, звісно, бажано, щоб друга половина кришки була прозорою. Процес посадки рослин полягає в тому, що ви просто насипаєте гравій на дно банки, зверху укладаєте мох і аерофіти або трохи ґрунту, в який ви посадите сукуленти або кактуси.

Вертикальний мінісад - тераріум своїми руками готовий!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *