Веселі квіткові горщики для всієї родини

Горщик для рослин та обличчя людини мають схожу форму, що сприяє їхньому візуальному поєднанню, а якщо ще й крона домашньої рослини дає можливість приховати верхню кромку горщика, то ефект стає дуже кумедним та незвичайним!

Казахська дизайнерська студія Good створила серію незвичайних квіткових горщиків FacePot, що поєднують керамічну форму та фотографію людського обличчя з різними емоціями. Ідею цікаво реалізувати для великої родини або в офісі, тоді у кожного буде персоналізований горщик для квітів і кожен буде особисто доглядати свою зачіску! На домашньому підвіконні фотографії членів сім'ї відмінно поєднуються з різними розмірами горщиків, відповідно до відносного віку кожного.

веселі квіткові горщики FacePot

Для досягнення такого ефекту студія випускає подвійні горщики. Внутрішній шар виготовлений зі світлої кераміки або пластику, а зовнішній — зі скла або прозорого пластику. Вам залишається тільки надрукувати на кольоровому принтері спеціальне зображення, вставивши в шаблон потрібну фотографію, і вставити його між двома шарами горщика квітки. Зверху простір закривається гумовою проставкою таким чином, щоб вода під час поливу рослин не потрапляла між шарами і не псувала фотографію.

декорування квіткового горщика

В результаті нескладних дій виходять оригінальні горщики для рослин, з якого на світ дивляться особи друзів, близьких та ваше власне. Це чудова ідея для подарунків друзям, колегам та коханим.

квіткові горщики Facepot від Good

горщики для рослин FACEPOT

Сама рослина в Facepot виглядає як шевелюра людини, зображеної на горщику. Можна буде іноді змінювати зачіску, якщо рослина дозволить. Також можна підбирати вид рослини для кожного члена сім'ї, залежно від зачіски та характеру. Так, наприклад, у горщик начальника чи друга з колючим характером можна посадити кактус 🙂

декоративні квіткові горщики FACEPOT

декоративні квіткові горщики

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *