Дерев'яна таця з шкіряними ручками

Іноді дуже хочеться взяти якусь стандартну чи звичайну річ – і прикрасити її, дати нове життя та шикарний зовнішній вигляд. Сьогодні на очі мені попалася ніжна фотографія, де була дерев'яна таця зі шкіряними ручками. Начебто нічого надприродного, а так красиво і стильно виглядає! Деталі у вигляді шкіряних ручок абсолютно змінили дошку. Давайте сьогодні зробимо найчудовіший і наймиліший дерев'яний піднос для ранкової кави або вечірнього келиха вина!

дерев'яний лоток зі шкіряними ручками

Як зробити дерев'яну тацю зі шкіряними елементами своїми руками?

Якщо в кількох словах, то візьміть нову дерев'яну дошку і прикрутіть саморізами дві смужки з натуральної шкіри. Всі.

Але якщо трохи детальніше, то приготуйте:

  • дерев'яну дошку (можна нову обробну);
  • відріз натуральної шкіри, достатній для двох смужок-ручок (штучна шкіра здешевлюватиме весь піднос, хіба що така штучна, що ну зовсім не відрізняється від натуральної);
  • самонарізи 4 шт + шайби 4 шт;
  • ПВХ труба маленького діаметру для невеликих ніжок;
  • клей;
  • фарба (лак) - опціонально;
  • викрутка, лінійка, ножиці, пила.

дерев'яний лоток зі шкіряними ручками

♥♥♥ Крок 1. Підготуйте дерев'яну шахівницю. Якщо у вас готова обробна дошка, нова і красива - нічого робити не треба, хіба що за бажання можете її пофарбувати, розписати візерунками або постаріти. Якщо ви робите тацю зі звичайної дошки, подбайте про те, щоб вона була добре відполірована, з гладкими рівними краями. Знову ж таки, можете дошку пофарбувати або залакувати. Перед тим, як прикручувати до дошки ніжки та ручки, вона повинна повністю висохнути.

♥♥♥ Крок 2. Відпиліть від пластикової труби чотири рівні відрізки, висотою 3-6 см. Пофарбуйте їх у будь-який колір, дайте висохнути. Приклейте їх зі зворотного боку дошки по кутах, як ніжки.

дерев'яний лоток зі шкіряними ручками

♥♥♥ Крок 3. Відріжте дві смужки шкіри шириною 4-5 см, а довжиною на 3-4 см більше довжини дошки. Чим довше смужки - тим більше буде вигин шкіряних ручок підносу. Прикрутіть смужки до дошки за допомогою шурупів (не забудьте підкласти шайби).

дерев'яний лоток зі шкіряними ручками

Насолоджуйтесь результатом!

Для натхнення ще кілька підносів з ручками зі шкіри.

дерев'яний лоток зі шкіряними ручками дерев'яний лоток зі шкіряними ручками дерев'яний лоток зі шкіряними ручками дерев'яний лоток зі шкіряними ручками дерев'яний лоток зі шкіряними ручками дерев'яний лоток зі шкіряними ручками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *